bugün

rayından çıkmış kurtlar vadisinin hala izlenmesine verdiğim tepkiyi sümkürmek istiyorum.
-bir sahnenin zaman doldurmak maksadıyla 100 defa gösterilmesine;
-artan karakter ölümlerinin zayıf karakterlerle telafi edilmesine;
-zayıf karakterlerin figüran kadar rol yapabilmelerine;
-bu zayıf karakterli adamların zayıf seslerini zayıf seslerle dublajlayan rejiye
tepkiliyim. izlemeyi kendime hakaret sayıyorum.
hala kurtlar vadisi izleyebilen insanı esefle kınıyorum.
saçma sapan doğan tv dizilerini izleyen denyo söylemi. tabi hükümete yakın duran atv ye geçmeside kurtlar vadisine saldırmak için yeterli sebeptir.

(bkz: chp gençlik kolları)
ersoy ulubey karakterinin dubura duhuluyle 15 bölüm daha varlık iddiası yakaladılar. sonra da nasıl olsa öldürecek birini bulurlar.
m.ö kaç yılında başladı o dizi? millet saçma sapan şeyler izleyip sıyırıyo. şu ülkeden bi tanede lost gibi supernatural gibi dizi çıksın.
artık kv gerçek anlamda yolu şaşırmıştır, daha doğrusu değiştirmiştir. önceden arkası dolu şeyleri gizli kapaklı olan olayları güzel bir şekilde mesajlarla verirdi. artık yok.
Ne zaman biticek bu deyip de sabırla izleyebilen kişidir.
(bkz: mongol)
(bkz: izlemediğin dizi hakkında yorum yapmak)

(bkz: malum olmak)
reklamın gözü kör olsun. hala kurtlar vadisi izleyebilen şartlanmış insanın reklamlar hariç 1.5 saatini alıyorlar. reklamlarla gecenin te körüne kadar devame ediyor. kurtlar vadisi artık mesaj vermiyor. kurtlar vadisinin artık derin günleri bitti. aşk, duygusallık, kumar, cepçilik, komedi üzerine kurulu konu döngüsü hakim. göndermelerden yoksun bir kurtlar vadisi ismen geçerliliğini yitirmiş olmalı. kurtlar vadisi pusu ismi enderun anlamlarını afaroz edip dımdızlak ortada kalmıştır.
(bkz: türkiye de mafya özentiliğini besleyen sebepler)
artık tnt tvde kurtlar vadisini takip edecek insandır.
sabırtaşıdır. tebrik edilesi insandır.