bugün

bu kadar sözlükte veya başka yerlerde reklamını yazılanı çizileni gördükten sonra bile seyretmeyen * yazardır.
çok şey kaybetmemiş yazardır. en azından ıssız adam resmen beni anlatıyor triplerine girmez. hatta bu açıdan bakarsak gayet olumlu bir iştir.
'üç film birden' i tercih etmiş olması muhtemel yazardır.
mesela ben.
nasılsa bir ara denk gelir izlerim; her şeyi popüler olduğu dönemde izlemek zorunda değilim diye düşünen yazardır. *
(bkz: hala daha)
seyredip bunalıma giren yazara oranla şanslı yazar .
çevrelerinde filmi izledikten sonra "ıssızım ben" triplerinde dolanan tipler vardır. "ay, beni anlatıyor" lafını duymaktan bıkmışlardır.

- ıssız adam'a gittin mi?
+ yoo.
- ay, mutlaka git. beni anlatıyor.
+ (iç ses) seni anlatıyorsa sittin sene gitmem.
1 sene içerisinde türk televizyonları tarafından kesin gösterileceğine inandığı için gitmeyen yazar olabilir. kendi adıma demiyorum çünkü ben gittim.
aslında film ilk izlediğimde çok güzel geliyordu ki yorumlarım da bu yöndeydi ama sanırım bokunu çıkardılar. gittiğime pişman oldum. hala gitmediyseniz de gitmeyin birkaç ay içinde kesinlikle bir televizyon kanalı yayınlayacaktır. boşu boşuna torrent sitelerinden de indirmeyin kotanıza yazık.
gitmek için delirse bile zaman bulamamış olandır.
izleyemedigine üzülen ve yurt disina neden iyi filmlerin gelmedigine isyan eden yazardir.