bugün

Mesajda kavga ediyorsunuz carttı curttu dikkat çeksin kötü reklam olsun diye nickatlina da yazıyorsunuz, olay?
Yok. Olayı yazmiyoz.
Boş sıkmayın lan. Yazıyorsan baştan sona yaz. Takıp edemiyoruz artık.
Keşke tanımasaysim dediğim eski bir suser. Hakkımı da helal etmiyorum.
aynen kendisi benim arkadaşım olur. kaliteli bir hanımköylü arkadaşım olarak sevgilisinin sözünden çıkmadı onu dinledi ve bir daha dönmemek üzere gitti. kalan sahalar bizimdir.
gitmiş mi ? abooovvv..
yolu açık olsun.
Hadi çok iyi davranın kendinize
https://youtu.be/_MLskNObj2A
Fiyt titi fiyt titi fiyt titi fiyt

Edit: olum ben hesap silmeyi bilmiyormuşum ya lan. Bu kadar goy goy yaptıktan sonra hesabı silemezsem rezil olurum ama ya:/
bu adam çok tehlikeli dikkatli olun.
Bir yazar, topaç kapıştırırken rakibinin topacına üfleyeninden. Rakibinin kulağının dibinde böyle hüfff diye, evet. Yargılanmalı.
erkek olduğumu bildiği halde beni kendisinden hoşlanmakla itham eden yazar. hayır ne istiyorsun anlamadım ki "bu yaştan sonra dayımızı mı s***ez".

not: bence herkese mesaj atıp çevre yapmaya çalışıyor.
sanırım kırmızı oje kullanıyor.
(bkz: duygusal masturbator)

duygusal olan tüm nicklerden tiskiniyorum. Özür dilerim.
Kaliteli, güzel bir yazar.

Seviliyorsun.
cıvır olduğuna dair ciddi duyumlar aldığım yazar.

ciddi düşünen beyler bir yoklasın derim.
ahahaha ''kızsa kız nikahıma mı Alcam'' ne aq:d
hayır kiz olduğumu zannetmeni geçtim bir de trip atıyorsun.

kiz olmayan yazar.
küvetteki dayi mayi da olmayan yazar.
normal benim lan işte:d
yazıyoruz çıkıyoruz filan.
Gece gece duygulanan yazar.

Şu yukarıdaki entryi yazan arkadas, (bkz: duygusal masturbator) kalemi güçlü birisiydi hep. Bir de gözlem yeteneği ile ikna kabiliyeti çok güzeldi.

Bir gün beni anlatsana lan demiştim ona. Yazmıştı bir şeyler. Ben yazdığı şeyi bilgisayara yazdim. Sonra çıktı aldım. Sonra da günlüklerin arasında sakladım.

Şimdi nickalti girince bu şekilde bana, dalga geçmeden laf atmadan samimi olarak aklıma o yazı geldi.

Bir de bazen bu adamı çok seviyorum o geldi:d

görsel
hakkında entry ayağına 8 cilt ansiklopedi yazıldığına göre kesin kızdır.

hedef göstermek gibi olmasın ama.
eski yurt arkadaşım, ev arkadaşım olur kendisi.
ikimizde mühendislik okurken başlarda dünyayı tek başımıza fethedebileceğimizi düşünürken sonlara doğru hayatta kalsak yeter lan dediğimiz yılları geçirmişizdir.
bazen kuru ekmeği bölüştük bazen ise iskender kebabı. iyi günlerde geçirdik kötü günlerde.
ama altı çizilmesi gereken nokta ikimizde geriye dönüp baktığımızda elde avuçta kalan üniversite dostluklarından sadece birkaçından biriyiz.
kendisi derin mana adamıdır. sığ şeyleri pek iplemez, dalga geçer ama onun duygu alemine giriş yapmayı başardığınızda onu sarsacak etkiye sahip olabilirsiniz. aynı anda hem maddiyata hem maneviyata yüksek oranlarda sahip olan ender kişilerden olabilir.
zamanında romeo olmaya kasmasak mı soğan ekmekle sözünü sık sık hatırlatıp, ahmet kaya şarkıları dinleyip, tehlikeli hayaller kurup hayata meydan okurduk.
kendisi şu hayatta rakip olarak gördüğüm üç beş kişiden biri. zekasına güveniyorum ama tam açığa çıkartamıyor.
kendisiyle çok tehlikeli pozisyonel ev anılarımız var onlarda başka zamana artık.
Çok utanan yazar, özellikle ilk defa biri nickini ne anlatmak istediğini bilmediği halde beğendi. Hem sevinen hem utanan yazar
''sana durlanmış kelimeler getireceğim;
pörsümüş bir dünyayı kahreden kelimeler..
kelimeler;
bazıları tüyden, bazısı demir.
seni çünkü, dik tutacak bilirim;
kabzenin, çekicin ve divitin
tutulduğu yerden parlayan şiir!''
Neden mi Sımsıkı sıkıyorum elimi
Çünkü Saklamalıyım Yıldızları,
Avucumun gücü yettiği kadar.
Sen yine de esirgeme el uzatışını.
ilk evlilik teklifini almış yazar. O teklifin sahibi ben olacaktım ya oooof.

(bkz: bir insanın hayallerini yıkmak)
(bkz: ver lan mektuplarımı)

:d
gece gece çok gülmüş yazar.
yani bi ara 7 kasımda gelin olacağımı öğrenince bir korkmadım değil hocam * fazlalıkları veremedik daha malum :d
sonra şaka olduğunu öğrenince güldüm ama *

siz de sevgiyle kalın iyi geceler.
Gay düğünü var sanırım..
Üstad, hayırlı işler. :d

Edit: şaka maka iyi güldük.

"Sevgiyle kal dostum" .
Erkek mi?

Hayallerimi slow motion yıktın..

Affetmem seni Gayrı.

iyiki kız değilim ya, bende böyle şans oldukça, neyse..