1. 1.
    Eski ev arkadaşım. Yıllar önce bana Romeo olmaya kasmasak mı soğan ekmekle salça ekmekle diye şarkı söylerdi.
    Bayat ekmege salça surup ağzımıza atip hemen ardından mahmoood marka çayla onu ıslatıp sonra yutmuslugumuz vardır.

Kendisi sonra içtiğimiz çayları kurutup sarıp içerdi ama olsun:d
    5 -4 ... hala avcumda olmali yildizlar
  2. 2.
    ooh elleri ovuşturuyorum bana malzeme çıktı.

şimdi bakın arkadaşlar, gelelim hayatın gerçeklerine.

bu arkadaş, katerina nickini görünce, baltacı mehmet paşa gibi taarruza geçmiş, bir yerde samimiyet yakalarım, tutarsa tarih tekerrürden ibaret der keyfime bakarım diyerek yürümeye başlamış.

(bkz: arda turan)

tabii yüz bulamayınca arkadaşın iq su akabinde inmeye başlamış, elo kaybetmeye başlıyor konuşma ilerledikçe ve finalde sıvıyor, hatta ileri gidip paint ile duygusal bir mastürbasyona kadar götürüyor işi.

(bkz: başkasının yerine utanmak)

hatun da çok uzatmadan "burasını chat amaçlı kullanmıyorum" diyerek dönüş yapmış. bakın bu cevabı dünyanın her yerinde duysam, görsem basarım küfrü, niye mi?

bir kere konuşmak istemeyen insan özel mesaj alımını kapatır. burada da ağır bir kezbanlık var.

aslında çok uyumlu bir çift olabilirlermiş, bir kezban ve bir kamil.

kulağa hoş geliyor aslında...
    11 -1 ... opus magnum ii
  3. 3.
    yeni bir o rus bu rus vakası olmasından çekindiğim, bilgi entrysini açık eksi oylamasına anlam veremediğim yazar.
    her ihtimale karşılık donuza ekledim. inşallah bilgi entrylerine verilen emeğe saygı gösterir bir gün. o zamana kadar ignore...
    5 ... jerry maguire fights
  4. 4.
    Daha az önce eksiledi. Hem de çok alakasız entryleri. Evet, mal olduğunu düşünüyorum.
    9 -1 ... bilgisiz zeki
  5. 5.
    küçügün canı sıkılmış ilgi istiyor, olur öyle şeyler eksile sen, sonuçta mutlu olacaksan.
    4 -1 ... dergah sovalyeleri
  6. 6.
    ikidir açık eksileyip, favlayarak dikkatimi çekmeyi başarmıştır. tebrikler!
    5 -2 ... trafik vardi anca geldim
  7. 6.
    duygusal masturbator
    4 ... yasar ustaa
  8. 7.
    duygusal masturbator

Kullan kardeşim, belki sevişirsin.
    3 -1 ... promer
  9. 8.
    Genelleme yapan zihinsel engelliler derneği üyesi.
    -2 ... cukunu avuclayan barbaros ii
  10. 9.
    çok sevdiğim çok zeki olduğunu düşündüğüm yazardır kendisi.
    -3 ... karanligin ruhunda bir gece