bugün

geri zekalı türkçü ve milliyetçilerin bölünmeyle ilgili ahmakça önerisi. şöyle yapalım, bu kürtlerden şikayet eden ibneleri toplayıp hakkari ve şırnağa sürüp oraları da irana verelim, böylelikle ülkede sorun morun da kalmaz. ben hep diyorum. bu ülkede kürt sorunu yok, bu ülkede türkçülük aptallığı ve miilliyetçilik ahmaklığı sorunu var.
(bkz: türkiye pastasından bir dilim de bana)
aslında hiç bir türkün kürt devleti ile sorunu yok. sadece türkiye topraklarında olmasın istiyorlar genelde.

öte yandan türkiyenin kıbrıs sorunu da var ve oradaki türklere rumlar yine zarar verir mi korkusu galip.

alıyorsun güneydğudaki kürtleri gönderiyorsun kıbrısa. kıbrıstakileri de alıp güneydoğu anadoluya koyuyorsun.

mis gibi oluyor. kürtler devletlerini kurup pek bir sevdikleri rum cemaat ile kardeş gibi yaşıyorlar. bir yandan da kıbrıs türklerini korumuş oluyoruz. ab de hem kürtleri hem rumları abye alabilir bu durumda. kıbrıslı türkleri almadan kıbrısı almak hukuksuzluğu da çözülür.

tük
kürt
rum
kıbrıslı türk
yunanistan
iran
suriye
türkiye
ab

herkes mutlu.

win win diyor buna game theory
milliyetçilik ve türkçülüğün tanımını oku öyle gel dedirten entry. hangi milliyetçi ve türkçü türkiye cumhuriyeti'nde birilerine toprak parçası verir ki. yine saçmalamış bir trollün açtığı başlıktır.
aynen öyle diyoruz kürdistanı nerde kuracaksın izmir de antalya da mı? biplerler öyle kürdistanı.
(bkz: atatürk milliyetçiliği) ile (bkz: kafatasçı milliyetçiliği) ni bir birine karıştaranların oluşturdğu sorunlar.
Çok bile vermişler. Sus konuŞma.
hiçbir türkçü'nün dillendirmeyeceği üleşimdir.

ancak hastiryan gibiler söyler bunları. sonra da "türkçüler söyledi amaaaa" derler. ciddiye alınmaması gereken ruh hastası sayıklamasıdır.
dağa çıkmış kürtlerin sorumluluğunu milliyetçi türklere yıkmak ahmaklıktan öte bir sınıflandırmayı, aptallığı hak eder. kaldı ki hakkari şırnak değil bu memleketin bir karış toprağı kürtlere verilmez.

kuzey ırak onlar için en ideal yerdir.
hali hazırda bir kürdistan varmış işte gidin o zaman oraya. sokaklarda, dağlarda yaptığınız eylemler, işlediğiniz cinayetler yetmiyor birde burada mı bölücülük yapıyorsunuz? sonra da sizin gibi düşünmeyen kürtleri etkilemeye çalışıyorsunuz hem de bunu türkiye cumhuriyeti devletinin sınırları içindeyken yapıyorsunuz utanmadan. yuh size be nefes alıp vermeniz bile size fazlayken daha ne toprağı?
bizim saksının dibinde dönüp yüzüne bile bakmayacağın bi toprak parçası var, size onu bile kıymam ne de olsa vatanımın toprağı.
kime kime?
sana bana...
bir milliyetçiye ait olamayacak kadar aptal bir öneri. hiçbir milliyetçinin böyle ahmakça bir önerisi olmaz. yazarın uydurmasıdır. değilse bile bunu söyleyen milliyetçi değildir. o topraklar kanla alındı. kalemle kağıtla verilemez. milliyetçiyim diyen hiçbir vatan evladı da vatan toprağından bir avuç vermez.
hakkari de bizim şırnak da, izmir de bizim antalya da.
yaa çok komiksiniz valla. önce yılllarca kürdistan diye hayaller kurup yaşayın, sonra hayalinizdeki kürdistanın boktan bir yer olduğunu farkedip başka milletlerin güzel yerlerine göz dikin. maymun iştahlısınız ama allahtan maymun iştahınız ancak hayallerinizde yaşıyor. dur ben uyandırıyım seni hayal aleminden. antalya, izmir diyorsun ya, onu bırak şırnağın hakkarin bile yok senin. onlar türkiye cumhuriyetinin.
tabib asteğmenin kurra sonucu haykırışıdır.

- amına koyim böyle işin arkadaş! hakkari asker hastanesi bana geldi, bu sümsüğede izmir asker hastanesi geldi. hile var lan bu işin içinde. ikimizde aynı üniversiteden mezun olduk, ikimizde hemşirelere asılıyoduk. bu zibidi niye izmir'e gidiyor? açıklama yapın bana!!

+ ne diyorsun asker?

- şey ehhemm öhhömmm komutanım görev yerim açıklandıda, seviniyodum kendi çapımda.

+ aferim evladım.

- sağol!

+ vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.

- emredersiniz!

+ git şimdi arkadaşlarınla sevincini paylaş.

- emredersiniz! iç ses: (altıma zıçtım galiba)