bugün

(#23298348) Ukraynalıları Rus zanneden, Ukraynalı kelimesini bile yazmaktan aciz yeni nesil cahil AKP trollü. Çok güldürüyor efendim.
adamın avatarında osama bin ladin'in resmi var, ve bana laf sokmaya çalışıyor aklınca. başlık açıyorum, entrysinde "the kezban" diyor. şaka mısın la sen. *
şeriatçı ve islamiyete büyük zararları dokunmuş bir köpeğe saygı duyan birini ciddiye almak da benim hatam işte.

edit: adam eksilemek için takip etmeye başlamış. * ayy çok korktuuuum, napsam acaba, ak parti mi desem artıkın puhahaha. kafaya bak amk kafaya. adamda eleştiriyi kaldıracak bünye olmadığından ve de eleştiriye cevap verecek kadar bir bilgi birikimi olmadığından eksiden başka bir şey bilmiyor.

eksile eksile, belki fikirlerim değişir çarığına işediğimin gerici yobazı seni.
#23349625 gündüz vakti derin uykulara dalıp rüya gören yazar.
o defter kapanmamışmıydı hacı?
açmak istersen benim için hiç farketmez..
hodri meydan!

heeee birisine "insan ol" derken de önce kendine bi' bakıcaksın!
anladığım kadarıyla alevi düşmanı bir yazar. tıpkı sivasta insanları diri diri yakmakta beis görmeyenler gibi, alevi değilsen onları savunmak sana mı kaldı zihniyetinde.
suçlu konumundakiler savunulur ama durduk yere saldırılan insanlar insanlığını kaybetmemişlerce "korunur".
Benimle ne derdi var anlamadigim yazar..
Sanirim gecmisten kuyruk acisi kalanlardan.
Cok siradan olan; Yeniden hesap alip gelip bulasma cabalari..

Beni imana getirme tavsiyelerine gelince;
Kendisi daha portakalda vitaminken sahsim hatim indiriyordu...

Nacizane;
Cin olmadan adam carpmaya kalkmamak en sagliklisi..
neyin kafasını yaşadığını anlamadığım aciz troll.
tek yaptığı millete bulaşmak, pislik yapmak.
ondan sonra da "bana böyle dediler, şöyle dediler"

ayrıca nicki de çok anlamlı. *
nicke bak, haci34.

haci34 şimdi oturum açtı assffdddjjjkkk.
iki tokat çekip ters cevirecegim yazar.
Milletin bakireliğini tartışan hede.
(#23451998)

evinde oturup kuran-ı kerim okumak yerine, zavallı(!) sözlük kızlarının peşinden ayrılmayan hacı amca.
Sözlükteki tüm karı kıza sulanan ama hepsi tarafından sırayla aşağılanıp terslenince "evinizde oturup kuran okusanıza" diye bilgelik taslayan abazan.
hakkında ateistlerin iftira attığı yazar. bir bayan çıksın desin ki bana asıldı mesaj attı yazarlığı bırakmayan namerttir.
saçma sapan mantıksız entryleri olan yazar. her başlığa entry girme zorunluluğunun olmadığını belirtmek isterim.

edit: özelden hakaret ediyor. ne günlere kaldık. birde adresini verip suratıma etsen ne güzel olacak.
Çaylak olacak yazar.

Demedi deme ibrahim!
Kendisi çok kıvrak bir dansözdür.

http://video.uludagsozluk...4%9Fim-diyen-esnaf-18853/
insanları özelden seni evinden aldırırım kılıçla doğrarım diyen fake bir sapık. Moderasyon böyle pislikleri niye sözlükte tutuyor. Yalansa yalan desin. isteyenlere yazdığı mesajlar gönderilir- bana yazmadı bu arada.*
herkese değil gıcık karaktersiz yazarlara haddini bildiren yazar..
Kucak dansina temiz 100 dolar vereceğim yazar.
Silik olmuş yazar.

Muhtemelen fake'di. Peki ne oldu şimdi? iftira üstüne iftira, çamur üstüne çamur attığı nickaltları kaldı yadigar. Uludağ sözlük'ün kısırdöngüsü bu fake'ler zaten.
akp li bir kardeşimizdi...
güle güle hacı.
Silinince Sözlüğün paralı trollerini sinirlendirmiş yazar. Esip gürleyecek burasını mı buldun.*
http://m.uludagsozluk.com/e/23576383/
Uludag sozluk nufus memuru sahis.
Dun itibari ile fizan'a tayini cikti diyolla.
Malum 23 nisan senliklerinde oldugum icin kendisini "yolcu" edemedim.

Artik dondugunde ardindan dokemedigimiz suyu(!) hosgeldin diye basindan asagiya dokeriz.

Cabq gl ozltme fzla!
Muuucccxxxx
Optm qocamn...
--spoiler--
kalbi kırık, gönlü yaralı yazar kardeşimiz
--spoiler--

insanlara adresini ver seni palayla keseceğim diyen ve bu yüzden elli kez çaylak olan biri yavru ceylana dönmüş, mahzun ve yaralı.*
götkılınıntakendisi olan sümeyye bacısının trollü olan demuhraaaasi sevdalısı tipi çok üzmüştür gidişiyle. valla ben de çok üzüldüm ya la asssfffddjdjjkkk.

adam hacılı nick almış, o da yetmemiş bin ladin'i avatar yapmış; ama kızlar hakkında bir dindara yakışmayacak şeyler yazıyordu. "ben silinirsem sen o zaman görürsün" demişti bana zamanında. ee silindin n'olcek şimdi haciiiiiiiiiii.

götkılınıntakendisinin de bu silinince sözlüğe dönmesi de dikkatlerden kaçmamıştır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar