bugün

tercih edenlerin özellikle de beytepe kampüsünde okuyacakların sıralara hazır olması gerekendir. sıhhıye kampüsünün durumunu bilmiyorum ama beytepe de durakta, yemekhanede her yerde sıra beklemeniz gerekebilir. özellikle 230 sırası görenleri şok etmektedir. oturan ve ayakta olmak üzere iki sıra oluşur her durakta. bindiğiniz zamanda rahat edemezsiniz çünkü resmen hiç bir yere tutunmadan ayakta kalırsınız. o kadar dolu olur. fakat kampüsten çıkmak istemezsiniz. ormanın içinde, bol yeşillikle, kedilerle, köpeklerle iç içe yaşarsınız bu kampüste. kimse kimseye karışmaz, herkes rahattır. yeşil vadi gibi harika bi yere sahiptir ayrıca. çimlerini de doyum olmaz bu arada.
eğitim konusuna gelirsek; ben bi mühendislik fakültesi öğrencisi olarak şimdilik gayet başarılı buluyorum. hocalarımız gayet mütevazi ve eğitimliler. deneyimlerini, bilgilerini paylaşmaktan zevk alan insanlar genel olarak.
sanıldığından da prestijli olan üniversite. ismiyle bile insanların bakış açısını bu denli değiştirebildiğini bilseydim, mezun olmadan önce sınırları içerisinde daha hürmetli dolanırdım.

beytepe kampüsü'nün yukarıda bahsedildiği üzere birçok zorluğu mevcut; ama dedim ya, benim gibi bitirdikten sonra değil içindeyken anlayıp bilin kıymetini. yani her şeye değecek.

tercih edip yerleşecek gençlerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
tazecik bir mezunu olarak, sınav sonuçlarının açıklandığı şu günde öneri bekleyen arkadaşlar mesaj kutuma yazabilir.
hacettepe türk dili ve edebiyatı bölümünü bitirip. formasyon aldığım üniversite. uzun yolu hariç hiç sıkıntı çekmezsiniz.
bünyesinde hem ilk 500 hem de ilk 200.000'den adam barındırdığı için toplumun her katmanından adama rastlayabileceğiniz samimimsi ama arada arıza tiplere de yer veren eğitim yuvası.
https://www.facebook.com/...eUniitirafkampusu?fref=ts

yeni itiraf sayfası bu linktedir.
Yeni kazananların çok şanslı olduğu üniversitedir.kütüphanede duş hizmeti dahi vardır. Benim ögrenciliğim Kızılay çayyolu metrosunu ve yüzme havuzunu beklemekle geçti ikisini de tadamadan mezun oldum. Tadacaklara selam olsun.
Grafik tasarım yetenek sınavına zamanında 100 tl gibi bi başvuru meblası isteyen yüzsüz kurum.
bir saat önce kayıt yaptırdığım, çıkışında devrimcilerin götüme başıma broşür sokuşturduğu okul.
Beytepe kampusune bayildigim okul. Ama ogrenciler genelde fazla 'marjinal' tiplerdi.
özlenilendir.

vay amk ne götümüz donardı lan beytepe'de. ipneler şimdi her imkanları var bir de burun kıvırıyorlar. nizamiye'de az mı bozulan EGO'dan inip yürüdük amk.
hacettepe üniversitesi 2014 girişliler diye 10 tane grubu olan üniversite.
Hayvan Hakları ve Doğayı Koruma Topluluğu'nun çektiği sosyal mesaj içerikli kısa filmi ile gündeme gelmiş üniversitedir. Şurada var: http://www.youtube.com/watch?v=4fW2pb6k_fE
Hacettepe üniversitesi iki kampüsten oluşur.birincisi merkeze beş dk mesafede ni ucu sıhhiyede bi ucu kızılayda olan sıhhiye kampüsü.içinde sadece saglıkla ilgili bölümleri barındırır.tıp tıp ingilizce diş hekimliği eczacılık fizyoterapi hemşirelik çocuk gelişşmi vs.diğer kampüs ana kampüs olan beytepedir.şehirden yaklaşıl 25 km uzakta dagın basındadır ama güzel bi havası vardır.tam bi kampüs ortamıdır.kızları daha açıltır.tek dezavantaj merkeze uzak olmasıdır.
Öğretim görevlisine sahip çıkmayan kınadığım üniversitedir.
orda bi üni var uzakta..
beytepe kampüsüyle çekilmez. ama kral okuldur orası ayrı.
iyi mi kötü mü bilmediğim Üniversitedir.
ankara'nın en soğuk noktalarından olabilir.
kendini bir şey sanan tikilerin dolduruduğu okul. bunlarda suç yok. bilkent bozuyor bunları. uymayın olm onlara siz. bam'da oturun efendice.
Bugün o iğrenç posterle,halaylarla kirletilen güzel okulum. Ulan halayınızı çekin yine bir şey demiyoruz. Zaten 7/24 o yemekhanenin önünde halay çekiyosunuz. Ama o posterle herkesi çileden çıkardınız. Güvenliğe de helal olsun güzel izlediler.
bugün berbat görüntülerle utanmama sahip olan okuldur.
orospu çocukları pkk lılar ile dolu okul.
pkk yanlılarının cirit attığı rahat rahat apo fotoğraflarının 20 m^2 lik basımlarını alıp tepelere asabildikleri,150-200 teroriste karşı durmaya çalışan 15-20 insanıyla bugün çok garip hisler yaşatan adı güzel kendi güzel üniversitem.satırlarla bir genci aralarına alıp kafasına gözünü yardılar.yaralanan pkk yanlısı mediko'dan çıkarken hepinizin kellesini alacam diye bağıra bağıra devletin ambulansıyla ilerledi.bugün pek çok genç pek çok öğrenci mağdur edildi.faşizme hayır diye haykırarak vicdansızlık yaptılar.200 insan 100 ü eli sopalı erkek,kızlarının cepleri soda şişesi dolu...
rektör olayların ortasında kaldığında birkaç ülkücü genç kolunun altına alıp çekti murat tuncer'i,gözünün önünde satırla girdikleri adam gelip neden polis çağırmıyorsunuz hala diyince ben öyle bir şey görmedim dedi.
okulun adı lekelenmesin,olaylar büyümesin diye yapılan bu davranış anlaşılabilirdir ancak sadece makam odasında otururken.herkes tarafından sevilen,a 'dan z'ye tüm görüşteki insanların ayırt etmeden saygı duyduğu bu adam yönettiği hacettepe üniversitesi adına ayıp etmiştir.çıkıp özür dilemelidir.
bir zamanlar 8. tercih yani son tercih olarak almanca tercümanlık bölümünü yazmıştım buranın. 7. tercih yani dokuz eylül gelmişti. bazen keşke hacettepe gelseymiş diyorum. neyse artık yapacak bir şey yok.
güncel Önemli Başlıklar