bugün

Acilen hayvan hakları ile ilgili ciddi yaptırımlar kanunlaşmalı. Cinayet ile eş tutulmalı.

Bu yapılmadığı sürece vicdansız şerefsiz evlatlarının kökü kazınmaz.
tamam sevmezsin anlarım fakat gidip öldürmek ne demek? alt tarafı kedi değil burada ölen. bu insanlar kedilerle birlikte kendi vicdanlarını da öldürmüşlerdir.
Yapan bir kadın olduğu için, ört bas edilip pekte üstünde durulmamıştır.
Eğer erkek olsaydı, emin olun ki şuan bulunmuş meydan dayağı yemiş haldeydi.

Bunu yapan orospuyu elbet gören, tahmin eden birileri vardır. Ya da o katı azıcık sikistirsalar ortaya çıkacaktır.. Erkek olsa, bir kediye bunu yapan ileride çocuklara dahi tecavüz eder diyerek kamuoyunu çoktan gaza getirmiş olurlardı. Cinsiyetçi ve ayrım dolu aptal bir ülkeyiz.

Sadece, Twitter da güzel bir kadının; merak etme orospu, olay unutulsa dahi tek basıma, seni o masum hayvanlardan daha beter hale getireceğim tweetine güveniyorum. Bul ve yap lütfen. Hak ettiği ağzınin burnun dağılıp, insan sıfatından çıkarılmasıdır. Yok öyle 200 300 lira verip, o kediciklerin hesabını ödemek..
görsel
Allah belanızı versin ya, altı üstü bir kedi diyerek trollük yaptığını sanan adilerle birlikte geberirsiniz umarım.
Vicdanını yitirmiş insanların alacağı eğitim, ilerde topluma zarar olarak geri döner.

Tez zamanda tespit edilip, okuldan atılırlar umarım.
Aynısı kendilerine yapılmalıdır. Götten çıkışlı orospu çocukları sizi!
içinde az birşey, çok çok az birşey allah korkusu olanın yapamayacağı hareket.

hayvanları sevmek sünnettir, kedileri sevmek imandan gelir.
zira bir kedi peygamber efendimizi yılan sokmasını engellemiştir.

hayvanlar allah'ın sessiz kullarıdır. bu dünyada hiçbir hak iddia etmezler, edemezler.
ama hayat sadece bu dünyadan ibaret değil.
Böyle insanlar tez zamanda helak olurlar inşallah.
Ramazan ayında bile bitmiyor bunlar, biraz inanç olsa yapmazlardı bunu.
Biz de onları dördüncü kattan bir atalım bakalım kaç canları var.
kimin daha çok hayvan olduğunu göstermiştir. amk o...pu çocukları. o piçler kimse tespit edilsin hepsini atsınlar hacettepe'den.
Hayvan hakları mı düzeltilsin, ülkeye komple antidepresan tedavisi mi yapılsın gerçekten bilemiyorum artık.
maalesef ülkenin birçok yerinde hayvanlara eziyet ediliyor, ve biz bunların 1000'de 1'ini duyuyoruz sadece.

böyle şerefsizleri duyuralım arkadaşlar, sessiz kalmayalım. ki en azından bi caydırıcılığı olsun.
insan değiller insan.