bugün

tokat'ta yaşanan olay.

--spoiler--
Koronavirüs risk grubunda bulunan 75 yaşındaki yaşlı bir adam sokakta görüntülendiği için önce habercilere hakaret etti, sonra bıçak çekti.
Tokat'ta gerçekleşen olayda vatandaşlar tarafından uzaklaştırılan şahsa polis ekipleri müdahale etti. Bir türlü sakinleştirilemeyen ve hakaretlerine devam eden şahıs polis aracına bindirilerek ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
--spoiler--

görsel
görsel
görsel

https://mobile.twitter.co...tatus/1241340745979699201
Arkadaşa içeride birkaç ay bıçak çeksinler akıllanır.
Aq direnişe geçtiler şimdi de yakında kolluk kuvvetlerini kurmaya başlarlar.
Bırakın lan şu amk yaşlıları ne halleri varsa görsünler. Bırakın bulaştırsinlar birbirlerine de kurtulalim.
eski kulağı kesiklerdendir. adamları toplu taşımaya falan almıyorsunuz hepten sinire kestiler işte. karantinadan kaçan hacılar mı ararsın polisin suratına tüküren emmiler mi ararsın bıçak çeken amcalar mı ararsın. ergen siniri gitti yerine emmi siniri geldi.
triger kopmuş. çok masraf açar bu !
Ya arkadaş nedir bu ulkedeki linc kulturu ya dün bu başlıkta'da dedim (bkz: virusla baş edemeyecek ülkeler), biraz sakinleşin yani bizim vakalar avrupada ki gibi 10 binlere gelince duşunemiyorum.
60 yaş üzeri herkes ölüp gittiği zaman akp ye oy veren kimse kalmayacak. Memleketi babalarının malı zannediyorlar.
kafada din takkesi, ağazından şağım akıyor küfürler savuruyor. işte türkiye de coronavirüsün yayılma sebebi.

https://m.haberler.com/ri...-hakaret-13037877-haberi/

60 yaşının üstünde olan bir dede,hanercilerin sizşn içğn sokakta dolaşmak riskli değil mi sorusuna, habercilere bıcak çekip küfür ederek yanıt verdi.

bu kafada olan umreciler, dinciler ve cemaatciler. siktirin gidin ya irana, yada arabistana.

Ülkedeki 65 üstü ve lise eğitimi olmayan herkesi siktir edeceksin ülkeden. Mk tinercisi.
Tam bir ayaklı virüs taşıyıcısı çomar.
Tamam sakin olun, ben onun kulaklarını çekerim yakında tohata gideceğim.
Bırakınız gezsinler bırakınız ölsünler.