bugün

güzel kızların ''ay bu yakışıklıyı da kapmışlar'' demelerini engellemek için yapılandır. kız arkadaşınız mal mal yüzünüze bakabilir telefonla ilgileniyormuş gibi yapabilirsiniz.
Bu demek oluyor ki sevgiliniz güzel değil( size gore) ve bu da demek oluyor ki siz güzel kızla sevgili olabilecek biri değilsiniz. Her şekilde kaybeden oluyorsunuz. Acınası.
Madem öyle sevgilin niye yanında
git o güzel kızların elini tut!
Sakın öyle bir hataya düşmeyin yoksa dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da olursunuz.
(bkz: ölümlerden ölüm beğenmek)
Yapılması gerekendir.sizin sevgiliniz olduğunu görünce uzaklaşmalarını izlemek çok acı oluyor.
en doğrusudur.. elini bırakıp beline sarılmalısınız..
omuz atıp uzaklaştırmak lazım.
Her güzel kız gördüğümde yaptığımdır.birde tutmaya çalışmaz mı elimi.mal amk.
Öyle bir konuşuyorsunuz ki sizden yakışıklısı, sizden daha iyisi yokmuş gibi? Sen kimsin ya, sen kimsin?
olması gerekendir.hala buna şerefsizlik diyenleri anlayamıyorum.ya güzeli varken neden elimdeki çirkine bakayım arkadaşlar? o yoklukta işte.
Bütün kızların ona vereceğini düşünüyordur, halbuki öyle değildir, karaktersizdir.
Serefsizliktir.
olmamış bunlar ayrılın siz en iyisi fakat sen çocuk en çirkinine layıksın ancak.
Cocuguna , "Bana herkesin icinde baba deme" diyecek olan babanin gencligidir.
Bunu hakeden kadin cok gerci, sorun yok.
kızın elini tutmayınca, karşıdakinin "aa sevgilisinin elini tutmadı kesin beni arzuluyor, hemen vermeliyim" diye düşündüğünü sanan yazar beyanı.
kişiliğin ispatıdır, kendini açık ve net şekilde sevgiliye takdim etme biçimidir. gerisi sevgiliye kalmış.
Şerefsizin tekidir.
orospu çocukluğudur. böyle adamlar elbet ilaç sallamayı hakediyordur.
feci prensip meselesidir.
(bkz: entry nick uyumu)

Sanırım eşcinselsiniz bayım?
sık sık yaptığımdır.birde ısrarla elimi tutmaya çalışmaz mı? ya bırak allesen ya at gibi karılar varken bari bunu yapma denilesi kızdır.