bugün

Güven verir de ondan.
Tipsiz erkek değil. Tipsiz ama komik erkek.
Yarrak afedersin. Şaka şaka parası vardır.
para ve yıkılacak son sahip arama arzusu.
Tiple alakasız bir şey. Birini sevdiğinde gözünde yakışıklıya dönüşüyor zaten. Güzel yanlarını görüyorsun.
bi de benim gibi evlenen tipsizler var. keh keh keh.
tipliyim ve güzel kızlarla çıktım oldum olası, neden böyle tipsiz ama güzel kızla çıkıyor algısı oluyor onu da söyleyeyim.

çünkü populerdir, aurası iyidir ya da parası vardır.

hem tipsiz hem soğuk hem de parasızsanız zaten yapabileceğiniz tek şey diğerlerine sallamak oluyor.
Tipine ya da parasına değil nasıl hissettirdiklerine bakıyoruz.
Kınadıkları için.
Tü benim dilimi eşşek arıları sokaydı!
Güzellik ve çirkinlik göreceli olduğu için olabilir mi acaba? Yani o kızlar sizin düşündüğünüz kadar güzel, erkekler de tipsiz değildir belki ha?
olay tipte ve para da değil. çıktıkları adamlar maskülin.
Aşık olmuştur.
Şartlar o doğrultuda kavrulmuştur. Nasip bu işler biraz.
(bkz: para para para)
sadece tip mi önemli yani bu mu? güçlüdür tarzdır hayata bakış açıları uyuşuyordur güzel gülüyordur güzel sevişiyordur zekidir çeviktir ahlaklıdır ne biliym.
Yakışıklı erkeklerin güzel kızlara teklif edemediklerindendir.
Mutlaka bir çıkarı vardır. Buda yoksa gönlü ya ota konmuştur ya da boka konmuştur.
Tip ruhu doyurmuyor maalesef ki.
He konu paraysa o kıza da başka şey deniyor zaten.
Tip bir yere kadar beyler onu sözünüzle desteklemedikten sonra bir anlamı olmuyor. Kalbine girmeyi başardıktan sonra en çirkin gözünde en yakışıklı nihayetinde.
22 saatte 82 tane entry yazmIssInIz, bi sonuca ulastInIz mI bari?
ego tatmini ve paradır, para nedir, lüks bir yaşamdır, arabadır, elit mekanlardır. hatun kişi de bu nedenlere bayıldığından dolayı müthiş bir tatmin yaşar.

not: her hatun aynı değildir.
güzel ve mantıklı konuşuyordur, sesi güzeldir, zekidir, kibardır, bilgilidir, koruyucudur, yani hep düşünüldüğü gibi para ya da mallıktan kaynaklanmıyordur.
Çünkü kalbin hem ota hem boka konuyor olmasından kaynaklanıyor.
diğer erkeklerin ne de olsa kabul etmez diye düşünüp yanaşmadıklarından dolayı vuku bulan hadiselerdir.
tipsiz seviyor belli ki.
kurcalamayın.