bugün

serseri tiplerin başarılı olduğu tek sektör! kızlarımızın akıllanması biraz zaman aldığı için genelde lise yıllarının tamamı bu çam yarmalarıyla geçer.
Potansiyel gücün Polat Alemdar tarzı gendelerde olduğunu sanan gerizekalı kızların yaptığı anlamsız eylem. Hadi anladım güce tapıyorsun da biraz mide olur adamda kardeşim.
(bkz: güzel kızlar)'ın evlerin kadını çocuklarının anası olmadan önce hayatı yaşama aşamalarında yaptıkları hatalardan biridir.

(bkz: hatasız kul olmaz)
kavgalaramı çağırcakcaksın sanki lan diye isyan ettirten hadisedir.
Gücü seven salak kızlardır. Recep ivekle çıkmaktan farkı yoktur.
serseri diye tabir edilen kişilerin normal bir gence göre iletişime daha elverişli olmalarından kaynaklanan sonuçtur.
(bkz: bir serseri kadar olabilememek)
her genç kızın başına gelen hadisedir. Unutulur ama nasıl yaralar,acılar bırakır bilinmez. *
gudubet kızların yakışıklı erkeklerle çıkması gibi bişey.
hı hı evet.
canım, sevgilim, aşkım, bebeğim, kuzum gibi yapmacık, özenti şeylerin peşinde koşmayan kızdır (bkz: atı alan üsküdarı geçti).
eğer kurban olan kız kişisi kankanız ise elinizden hiç bir şey gelmemesi sizi daha da üzer. o dostunuzun kalbinin bir serseri için pır pır atması, o serseri ile hiç bir zaman gerçekleşmeyecek hayallere kapılması, yaptığı her serseriliği bir bahaneyle savunması ve sizin onu uyarmanıza rağmen kendi bildiği yolda daha da güçlenen bir inatla devam etmesi sizi kahreder. Bir gün telefonunuzun çalıp "beni aldatmış" diye ağlayacağını bilip de bir şey yapamamak, Kıyameti önceden bilip insanları inandıramamak gibi bir histir. hayatın düzenine, dünyanın adaletine küfür edersiniz ancak.
kaç tane benzeri başlıkta konuşulduğunu bile artık sayamadığımız durum.
nerden çıkarıyosunuz böyle bişeyi anlamak güç gerçekten.
ha siz, kedisiniz de ulaşamıyorsanız bir yerlere bilelim yani.. **
(bkz: organik gıdalar)
yalandır.

güzel kızlar serseriler ile değil, bol parası olan kültürlü, naif ve cool insanlar ile çıkarlar.

en azından serseri olmadığım halde günde 23 tane kız götürebiliyorum, param sağ olsun.
yurdum kızıdır. sakın bu mevzuyu anlamaya çalışmak gibi bir hata yapmayın, bırakın kendi haline.
kızların şiddetle karşı çıktığı önerme. ama şu bir gerçek ki bu işlerde daha atik olan, olaya bodoslama giren
kızı kapıyor. yoksa ille de serseri olsun gibi bir düşünceleri olduğunu sanmıyorum. tamamen yaklaşım meselesi.
serseri dediğimiz kişilerin parası ve arabası varsa olabilecek eylemdir. ***
güzel kızlarla çıkan adamların, güzel kızlarla çıkamayan adamlar tarafından, çaresizce kıskanıldığını gözümüze sokan genelleme.
(bkz: bütün serserilerin güzelleri bulması)

gelecekte kendisinden pek de iyi şeyler beklenmeyen kızımızdır.
serserilerin dayanılmaz cazibesiyle açıklanabilir durum. bir de öz güvenleriyle tabi.
kızlar böyledir işte. saf, aile çocuklarıyla çıkmazlar. ben de olsam ben de çıkmazdım aq.
lan kimle çıkarsa çıksın sanane denilesi durumdur. sonuçta kızın kendi zevkidir. renkler ve zevkler de tartışılmayacağı için boşuna çene yormanın bir lüzumu yoktur. demek ki bir şey buluyo da çıkıyo. kız da salak değil hoşlanmadığı biriyle niye vakit geçirsin.
hz. ömerin görevini tam yapamamasını düşünmektir.
bazılarına göre kendisi dışında kızın çıktığı herkes serseridir, aslında kendisi serserinin önde gidenidir.
serserilerin güvenilmez ve saygısız olması,
tehlikeli olmalarından dolayı heyecan verici bulunması,
saygısız piç fırlama olmalarından dolayı eğlenceli bulunması,

efendi çocukların güvenilir ve saygılı olması,
tehlikesiz oldukları için heyecan verici bulunmaması, sıkıcı bulunması.

kadın gençken heyecan, yaşlanınca huzur arar. huzur verici ediz hun imajı verirseniz şansınız sıfıra yakındır.