bugün

-güzel kızların sıcmıyor olduğunu zannetmemin karşılığı-

ayrıldığınız sevgilinizi tuvalette sıçarken hayal ederseniz çabucak unutursunuz.. denemesi bedava.. *
Scat fetişi olanlar için hayal kırıklığı yaratan durum.
(bkz: pembe bok)
ayrıldığınız sevgilinizin güzel olmasını şart koşan önerme.

(bkz: çirkinleri nasıl düşünsek ki hocam)
halbuki ağzımıza sıçtıkları gün gibi ortadadır.
evlenince pembe evi yapmak için beton birikimi yapıyordur.
(bkz: tezek ev)
sıçıyolar dedik...
çilek aromalı dedik...

(bkz: güzel kızların kakası çilek aromalıdır)

abazan dediik...
ayağı kaysın sıçığının üzerine bile oturur. *
tuvaleti bilmem ama çoğu erkeğin ağzına s.çtıkları doğrudur.
*
"hey Allah ım muhabbete bak" denilesi durumdur. zaten her insanı sadece insan gibi görsek, o kadar üstün yaratık sanmasak, kendimize daha çok güvenir ve onlara da o kadar bayılmayız...
"güzel kız sıçmaz hadi mecbur kaldı sıçtı o da pembe olur" diye düşünmektir.
ki zaten erkekler bir erken boşalmamak için bir de ayrıldıkları sevgililerini unutmak için onları "sıçarken" düşünürler.
*
çok yanlıştır. sıçıyorlar, fakat pembe. *
kusura bakmayın ama güzel kızlar da gayet kol gibi sıçarlar afedersiniz. hatta boku koparmadan 75 80 santim sıçabildiklerini tahmin ediyorum.
-armağan abi yine evlenmişsin abi nası gidiyor evlilik
-evlendim rüstem 4. oldu ama boşuycam bunuda ya
-niye abi be
-buda sıçıyor be rüstem bu da sıçıyor.
güzel kızların öyle bir şey yapabileceğini düşünen kişinin yanlış ifade ettiği durum.*
büyük bir hatadır. halbuki bilinse çok güzel iltifatlar edilebilir.

(bkz: burcucum çok güzel sıçmışsın)
(bkz: çirkinleştikçe ilgi çektiğini sanmak)
aslında haksız bir sanrı sayılmaz çünkü güzel kızlar genel itibariyle zayıf,minyon,ince belli çıtıpıtı hatunlar oluyor maksimum 45 kilo. böyle bir hatun zaten az yer az içer sıçtığı boku en fazla 78 gram varsayarsak bu kadarcık bok için bebek gibi kızı gözümde küçültemem o da ben gibi insan diyemem,aşık olmama engel olamaz hacı kusura bakmayın.
sıçmasa daha iyi dedirten olay şimdi liv tyler falan sıçınca olmuyor ama...
(bkz: anneler osurmaz)
sadece bitkilerdeki gibi terleyerek boşaltım yapmak.
victora's secret mankenleri hariç tüm kadınların kol kadar sıçtıklarına inanıyorum sözlük. hatta ishal ve kabız bile oluyolar.
(bkz: utanmak yok mu kızım senin).
(bkz: güzel kızlar insan değil sanmak)
aslında sıçmıyor sanmak değil de o güzelim kızın sıçtığı anı insanın aklına getirmemeye çalışması diyebiliriz. yani bir nevi kız ile klozet arasında kalması gereken bir sırdır ve bu kişi bu sırrı açığa çıkarmak istemiyordur. ayrıca sıçmak eylemi sadece kızlar için değil tüm insanlar için özeldir, fazla kurcalamamak gerekir. size ne kardeşim kız sıçıyor veya sıçmıyor.
mankenlerin de sıçtığı gerçeği ile doğru orantılıdır. * * *