bugün

Bana bakmaz diyip yazmaya çekinen erkeklerden ötürü.
klasik türk kızlarında olan am kararması veya kara am sendromu nedeniyle hiçbir erkek yüzüne bakmıyor olabilir.
klasik türk kızlarında olan am kararması veya kara am sendromu nedeniyle hiçbir erkek yüzüne bakmıyor olabilir.
çeşitli sebepleri olabilir.
sevgilisini bekliyordur.

hani anladın mı inceyi.
güzelliğiyle kendini belli kimselere pazarlamak yerine 'herkesi' etrafına çekmek istemesidir. herkesi belli bir mesafeye kadar yaklaştırıp sadece -kız erkek fark etmez- kendini eğlendirebilecek türde olanlarla muhabbet eder. yüksek ego sahibi, bordo bereli bir ilgi müptezelidir. size hiçbir şey katmaz. vefalı bir arkadaş olamaz, sadık bir partner olamaz, borç bile verilmez bunlara.

bırakın makyaj malzemelerinde boğulsun.
- Çevresinin dar olması bir de üstüne seçiciyse elde kalan da kör oğlu Osman ağa,
-ciddi ilişki araması ama günümüz erkeklerinin ciddiyet gelişmesini duyunca bile uzaklaşması. herkeste bir bağlanma problemi o da guzel kızımızı buluyor.

Yok mudur böylesi bence vardır. Nerden mi biliyorum bir arkadaş ekolü diyelim swh.
evlenmeyi düşündüğü kişiyi bekliyorken yalnız takılıyordur.
Bilmiyorum ben de çok merak ediyorum neden yalnızım...
çekingen olması, iletişim zorluğu yaşaması.
o güzel kızla konuşulmadan anlaşılamayacak bir durumdur. kehanete yer yok.
doğru kişi karşısına çıkmamıştır. başka bir sebep de doğru sandığı kişilerin aslında çok yanlış olduğunu geç de olsa anlayıp yalnızlığı tercih etmiştir.

ben doğru kişiyim beni bul *
güzellik başa bela sözünü haklı çıkarmak için.
çevresinde etkilendiği bir erkek olmadığını gösterir.
Daha ktç ile karşılaşmamış olabilir.
abazalar o pembiş götünü arşa değdirmiştir başka ne olacak.
narsist olmasıdır. kendini o kadar üstün görür ki kimseyi kendine yakıştırmaz.
Kendini güzel sanmasıdır.

Ünide Bir sürü milletten arkadaşlarım oldu (kız-erkek), kimsede bizimki kadar kendini nimetten sayan görmedim. biz de çok var nedense.
Dayanamayıp veririm diye korkuyorum.
uyuz olabilr !..
Hayatına almaya değer kimseyi bulamamıştır.
Karşısına henüz o hassas, ideal, mükemmel erkeklerden birinin çıkmamış olmasıdır. Bulur o ideal ve mükemmel erkeklerden birini. Üzülmeye gerek yok.
ibinenin biri zirve tek kişilik dedi diye.