bugün

(bkz: harry potter ve ateş kadehi)
(bkz: Pers Prensi Zamanın Kumları)
Yorgos Lanthimos tarafından 2009 yılında çekilen dogtooth filmini izlemenizi tavsiye ediyorum.
yer altı canavarı filmi serisini öneririm.
trt 1 'de yer çekimi
atv'de thor ve canavarlar firarda*
show tv'de zaman makinesi 1973 ve çakallarla dans 3: sıfır sıkıntı
star tv'de jurrasic park var...

evet film arayan varsa buyursun, 5 bin tane * film var.
(bkz: yahşi batı)
gerçi bugün baya film var, en iyisi bu sanırım.
aldığı gelir ile, diğerlerini ezip geçmiştir.
shot through the heart - tam kalbinden

günün anlam ve önemine itafen önemli bir yapım imdb: 7.2 vermiş ben çocukken izlemiştim vcd döneminde çok beğenmemiştim ama şimdi izlesem kesin beğenirdim.

https://www.imdb.com/title/tt0171741/
Mesajınız var.
https://youtu.be/bjP4s7UUnK8
The pianist.
eternal sunshine of the spotless mind.
Yol ayrımı
Bir şener şen filmi. (bkz: )
Esaretin Bedeli.
Chappie.

Çok iyi bir film. Bu zamana kadar izlememiş olmam ise talihsizlik.
Fisildarsam serinle.
korku filmi önerisi alabilirim.
(bkz: Çizgili pijamalı çocuk)
görsel
2. dünya savaşı sırasında bir alman askerinin 8 yaşındaki çocuğu ile toplama kampı auschwitz'deki bir yahudi çocuğun arkadaşlığını ele alan filmdir.

(bkz: hayat güzeldir)
Bir babanın oğlu için bütün engellere karşı verdiği mücadeleyi konu almaktadır.
(bkz: looper)
(bkz: flatliners)

ikisini de bugün izledim. Güzeldi.

Ancak looper için şunu söyleyebilirim ki joseph gordon levitt; sen benim için inception'da arthur ve özellikle snowden'daki edward olarak kalacaksın.

Bu arada (bkz: snowden)'ı mutlaka izleyin.
the invisible guest

son dönemde izlediğim en iyi suç ve gizem filmi. Suç filmlerinin ispanyol yönetmeni oriol paulo dan. en iyi filmi fikrimce.
Damien Chazelle'nin yönettiği takıntılı bir hoca ve efsaneler arasında girmek isteyen hırslı bir öğrencinin hikayesini anlatan içinde bolca caz bulunan Whiplash filmidir.
göl evi.
american beauty
ruhlar bölgesi bölüm 2.
127 saat :
8.6/10

Toplam Oy:
2670 kişi oy verdi

Yapım:
2010 - ABD, ingiltere,
Tür:

Biyografi, Dram, Macera,

Süre:
94 dakika

Yönetmen:
Danny Boyle,

Oyuncular:
James Franco, Kate Mara, Amber Tamblyn, Clémence Poésy, Lizzy Caplan, Kate Burton, Treat Williams, Pieter Jan Brugge, Sean Bott, Bailee Michelle Johnson, Koleman Stinger, Peter Joshua Hull, Parker Hadley, John Lawrence, Fenton Quinn,

Senaryo:
Danny Boyle, Simon Beaufoy,
Dağcı Aron Ralston'un başından geçenlerin gerçek hikayesi... Genç bir dağcı olan Aron, Utah yakınlarında büyük bir kaya parçasının arasına sıkışır. Hayatı için bir çeşit tuzağa dönüşen bu olayda Aron, soğukkanlı olması gereken şoke edici bir çözüm yolu bulur.

**********************************************************************************************************

Uçuş Sanatı – The Art of Flight

-Uçuş Sanatı / The Art of Flight 2011 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 8.3/10
Tür: Belgesel, Spor, Macera
Yönetmen: Curt Morgan
Oyuncular: Jake Blauvelt,
John Jackson, Jeremy Jones
Süre: 1 saat 20dakika

Kar Kayağı (snowboard) fenomeni olan Travis Rice, bu belgeselde ekip arkadaşlarıyla beraber imkansızı gerçekleştirmek üzere yola çıkıyor. Ekip, şimdiye kadar kimsenin cesaret edemediği hareketleri ve uçuşları deneyecektir. Bu sırada yaşadıkları gerilim dolu anlar, düşüşler, inişler hepsi kayıt altındadır…

************************************************************************************************************

Sizinkiler ?