Hep oyun oynayan, youtube videoların ve netflix film ve dizilerde öğrendiği replikleri yapmaları, kıza yolda zengin olma hayalleri kurması, duygudan uzak durması gibi çeşitli çağımız sorunlarına yenilmelerinden dolayı ortaya çıkan durum.
Bana eskiler de çekici gelmiyor kenks, itici geliyor, çünkü ben gey değilim.
Öhm, modern günde erkekleri kötü itham eden önerme.
günümüzde itici olmayan çok az şey var. iki dakika youtube makyaj videolarına takılsam gelecekten ümidimi kesiyorum, gelmiş orkoklor otoco diyor. o zaman bizi kim s- öhöm.
Günümüz kadınlarının araba anahtarı, cüzdan ve telefonu masaya koyup bacaklarını pergel gibi açarak tespih sallayan dallamaları beğemeleriyle alakalı olduğunu düşündüren bir konudur.
bir erkek olarak çoğunu tahammül edilemeyecek kadar cıvık karaktersiz gurursuz ve saygısız buluyorum. keşke aile eğitimi almış ağırbaşlı nezaket sahibi kültürlü erkekler çoğunlukta olsaydı da benim de birçok arkadaşım olsaydı ama yok çok az var. lakin yalnızım diye de toplumdaki güvenilmez saygıdan yoksun günü gününü tutmayan serseri tipli palavracı alaycı zibidi günümüz erkekleriyle muhatap olma gafletine düşecek değilim. soğuk ya da değişik biri olduğumu düşünebilirler ama değil ben budalalara katlanmak zorunda değilim bu yüzden hiçbir erkekle kolay kolay yakın arkadaş olamam.