bugün

$u devirde evlilik icin bi 100 kere du$unmeyi gerektiren aci gercektir! kiz milletinin %45lik bir kesiminin erkeklerden daha abazan oldugunu ve internet donemiyle gelen, insanlarin birbirine eri$im kolayliklarini da goz onunde bulundurursak bu teori gecerliligi olan bi hal alir!

ben surekli erkegi denetleyemem! oyle gizli gizli telefonunu, ceplerini kari$tiracak, 10 dakikada bir cagri birakacak biri degilim! kendi du$unsun adam olsun diyenlerdensiniz i$iniz zor!!!

evlenmemek de ayri dert aslinda bakarsaniz! genc, guzel, cali$an, kendi ayaklari ustunde durabilen biri olabilirsiniz ama zamanla bu durum da tat vermemeye ba$lar! sevgiliniz evlilik isteyebilir en basitinden!

uzun lafin kisasi zor be! $u devirde bir erkege guvenmek imkansiz gibi bi $ey! pis kaka erkekler sizi!!!
erkeklerin çoğusunun kızlara olan hedefinin farklı olması . (bkz: abaza erkekler) (bkz: canım cicim ayağına yatmak) (bkz: göt) (bkz: meme)
tüketme toplumunda yaşadığımız için doğru olan gerçektir. Ne yazık ki; kadınlar için de durum aynıdır. Ancak madem başlık erkekler üzerine açılmış, bu sefer hemcinslerim üzerine konuşayım.

Eşeklerle birlikte olunan, ördeklere tecavüz edilen, her gün 3. Sayfa haberlerde kadın öldürdüğünü gördüğümüz erkeklerle aynı ülkede yaşıyoruz. yeri geliyor bir erkek bile başka bir erkeğe güvenemiyor. iş hayatında kadınlara rol verilmemesi, bir çoğunun da sapık fanteziler için özellikle kadın araması bunların en büyük kanıtı. çoğu kez bir kadının feminist olmasını bunların ışığında haklı olarak değerlendiriyorum. Ancak kadınlarımızın da şehvet ve keyif uğruna ne mal oldukları 1 km. öteden belli erkekleri tercih etmesi gerçeklerini de göz ardı etmemek gerekiyor. Hangi kadın var ki piç erkeklere zaafı olmasın? En azından 25 yaşlarına kadar böyle. yattığı kadını ertesi gün arkadaşlarına anlatan insanları göz önünde bulundurduğumuzda tüm bunlara rağmen onlarla birlikte olan kadınların nasıl şehvete kapıldığını daha iyi görüyoruz. Buna onların zaafı diyelim. Ancak tüm bu zaaflar kadınların böyle bir toplumda yaşadıkları gerçeğini değiştirmiyor. Tecavüzlerin artması, tacizin artık normal sayılması, binlerce kadının savcılıktan koruma talep etmesi de tüm bu nedenlerin ayrı ayrı sonuçlarıdır.
erkeklerin yediği her halttan sonra yakalanmaları, yakalanmayanların ise pişman olup itiraf ettiğinden dolayı günümüz erkeklerine güvenilemeyeceği doğrudur. günümüz kadınlarına her türlü güvenebiliriz.
başlığın girildiği güne bakarsak pazar günü erkeklerine güvenilmeyeceğini açıklayan önerme.
erkeklerin adının çıkmasından dolayı hep suçlandığı ancak artık kızların daha tehlikeli olduğuda gözden kaçırılmamalıdır.
sadece serseri erkeklere aşık olabilen türk kezbanının kaçınılmaz önermesidir.
(bkz: evlenmeme kararı almak)
bir diğer gerçek de "günümüz" kadınlarının adeta birer melek, evlerinin sultanı, erkeklerinin hayat yoldaşı, tapılası derecede iyi, özverili, sadık varlıklar olduğu gerçeğidir.
Erkekten erkege degisir, tipki kizlardan kizlara degistigi gibi.
Bu bi genelleme olmamalidir.
Kızlar sistine şapelindeki rahibelerden daha iffetli olduğundan, erkeklerin bu hali çelişkidir.
doğru ama kızlarına da güvenilmez. bence bu devir insanlarına pek güvenilmez ya.
Erkek arkadaşının yüzüne gülüp üst katta başkasıyla yatan kız kadar güvenilmez değildir.
erkek olmama rağmen hak verdiğim düşünce. adam gibi adam görmek zor. yaşlar büyüyor ama herifler hala çocuk gibi pışpışlanmayı bekliyor. kadına cinsellikten başka gözle bakan yok. kendini geliştiren yok. erkek diye herşeyin en iyisine layık olduğunu sanıyor hödük. allah kadınlarımıza sabır versin.
yani aynaya bakınca hakvermemek elde değildir. bir kız da çıkıp tutsun şu adamı elinde, yazıklar olsun size amk. *

edit: şimdi sen eksi verince ben senin mi oldum sandın? hehe.
serseri ve piç peşinde koşup, lisede üniversitede arkadaşı olan efendi erkeği ezik gören kaşar, kezban ya da ağlak kız söylemi.

sorumsuz, baba olamayacak, sizi sadece sikmek için kullanan, converse giyen ki bir erkek neden converse giyer anlamam tipler için yanıp tutuşup sonra da günümüz erkekleri şöyle böyle demeyin.

ben ve benim gibi erkekler sizin yakındığınız erkek kaşarlarına benzemeyiz şimdi saçmalamayı bırak ve defol.
kendime bile güvenemiyorken insanlara nasıl güveneyim? erkek kadın ayrımı yok kimseye güven olmuyor. tabi erkekler daha çok can yakıyor bu yüzden hepsi aynı, güvenilmez gibi yaftalanıyorlar. halbuki su götürmez bir gerçek bu.
(bkz: Sen öyle çağırmasan ben böyle gelmezdim) (bkz: nazan bekiroğlu) ne güzel demiş nazan bekiroğlu. bugün erkeklere güvenilmiyorsa kadınlar bunun sebebini kendilerinde aramalıdır nokta.
babana bile güvenmeyeceksin sözü buradan mı geliyordur acaba diye düşüren tespittir.
doğru gerçektir. o sebepten vermek için güvenilir birini aramanIza gerek yok. bulduğunuz ilk piçe domalın.
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: bahtsız bedevi)
yanlıştır. daha doğrusu kelime yanlışı vardır. (bkz: günümüz insanlarına güvenilmeyeceği gerçeği)
bi erkek olarak tamamen doğru bulduğum tespit.* güvenilecek adamlar da yok değil var, hatta bulursanız ahtapot gibi sekiz kolla sarılın bırakmayın, mutlu ederler. fakat şu da bir gerçek ki benim gibi bi piçe*** denk gelirseniz arkanıza bakmadan uzaklaşın, kaçın. aşk acısı ilerde çekeceğiniz acılardan daha hafiftir inanın.
Her genelleme gibi bununda yanlış olduğu gerçeğidir. Erkeklere, kadınlara insanlara güvenin. Anca öyle mutlu olursunuz. Diğer türlü kuşku ve şüphe dolu bir hayatınız olur, sonucunda mutsuzluk sizinle gelir...
evde kalmış kızların veya kız tavlamaya çalışan erkeğin düşüneceği/dile getireceği durum.