bugün

sıkıldığındandır.
Nereye dönerse dönsün gotü hep arkadadir.
(bkz: kıyamet alametleri).
Tersine dönen Dünya' dır belki.
(bkz: güneşi beklerken)
kime göre ters? belki bize göre ters ama kendisine göre doğru dönüyordur.
nasanın panik yok diye açıklama yaptığı sadece uydu alıcılarını etkiliyebilirmiş dediği olay.
yanlış hatırlamıyorsam her 11 yılda bir oluyormuş yoksa bin miydi. belki de on bindi hatırlamıyorum. neyse bakarsınız işte hz google a . zaten gaz verip kıyamet senaryosuna bağlamak için bir astroloji uzmanı çıkarmışlar arkadan gerilim müziğini de verdiler. elektronik cihazlar etkilenebilirmiş felaketler olabilirmiş cart curt. iyi ki olası marmara depremine bağlamadı.
rutin giden hayatina bir degisiklik getirmek istemistir belkide. evet kesinlikle bir gun gercekten tersine donecek ama ben kendisiyle gorustumde simdi degil daha zamani var diyor. arapyarimadasi yesermedikce tersine donmeyecegim diyor.
arap yarimadasi yesermedikce tersine donmez rahat olun.
Güneşte aslında dünya gibi bir yörüngede dönüyor. Bu olay her 11 yılda bir oluyor.  Uzmanlar bu durum için 'ilk kez yaşanmıyor, tedirginliğe gerek yok' demiş siz burada felaket geldi kıyamet kopacak havasındasınız.
Dünya tersine dönse vazgeçmeyecek insan Güneş tersine dönünce vazgeçer mi acaba diye merak ettiren gelişme.
Bu durumu astroloji olayına bağlayanlar için uzmanlar:
"Güneş için büyük bir olay olsa da dünyaya olan etkileri kısıtlı olacaktır. Güneş'ten başlayan ve bütün güneş sistemine yayılan bir akım örtüsünün şeklini bozacak olan bu olay yüzünden dış uzayda parçacık seviyelerinde dalgalanma olabilir ve bu bir ihtimal uyduları etkileyebilir. Ama dünya ve insanlar üzerinde etkisi olmayacak." Diyor.
kısacası ne astroloji ile ilgili ne de kıyamet alameti.
Hükümete Yalaklanmaktan habercilik yapmayı unutan gazetenin eksik verdiği haber muhtemelen. Manyetik alanı ters dönmekte.
(bkz: eto o bitmiş)
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
biz cine 5 izlerken amuda kalkmış nesiliz. vız gelir. farklı numaralar bul.
ay burcunda degisiklik olmasin abi ben burcumdan memnunum.
sıkılmıştır. normaldir.
şey gibi düşsunun ya bu konuyu siyah tan sıkıldım bu sefer sacimi sariya boyatacagim demesi gibi. hani kiz sacinin rengini degistirirde sevgilisi dahil cevresindeki kimse umursamaz ya. oyle bir sey yani. o kadar buyutmeye gerek yok.
Butun dunyada fiziksel ve biyolojik etkileri konusulurken ulkemde astrolojik etkiler tartisilmakta... su grubu etkilenmez ancak bol bol su icin dedi bi teyze...

(bkz: Ya ben neyse bi sey demiyorum)