bugün

Bugün de aldık çok şükür.
günaydın mesajı atmak sizi ibne yapmaz arkadaşlar sadece günaydın demek istediğinizi gösterir. Garip bir komplekse girmenize gerek yok.
Errrkek gibi erkektir. Totoş arayan, menfaati ve rahatı için her haltı işleyenlere baksın!
nickini hep beyaz atletli yobaz diye okuyorum aha bu benim lan diyorum içimden.

günaydın bebeğim pardon yobazım.
kardioidin ne olduğundan haberi olan sayısal zekaya sahip mi oluyor çok pardon.
sadece kızlara asılmak için günaydın kelimesini kullanan zırto bakış açısıdır.
“günaydınnnn” Cevabı alacaktır.
Beslenen duyguların şiddetinden haberleri olsa ağlamaları muhtemel sonu doğurur.
görsel
Zamanında attık da ne oldu, cevap gelmiyor ki bir daha niye atayım? Sonra bu erkekler çok duygusuz da bilmem ne.. cevap gelmeyeceğini bile bile niye ilgi göstereyim? Nezaketen de olsa bi cevap verir insan..

(bkz: Değmen benim gamlı yaslı gönlüme)
Uyanınca aklına ilk sizin geldiğinizin göstergesi olan mesajdir. Değerimizi bilin len azcık harcanıp gidiyorum ya şu dünyada ona yanıyorum.
Arkadaşlarıma atıyorum. Değer veriyorum. Yürüyorum sanmayanlarla devam ediyoruz.
Yav he sana da günaydın diye cevap verilmesi gereken erkektir.
en temiz duyguların insanıdır.

ulan byez, kıps, bsktrgt şimdi pelinsu diyen köpek çeken erkekler için, günaydın yazsan ''benden uzak durmak kendine verebileceğin en güzel günaydındır '' falan diyen ben seni üzerim erkekleri için, böyle güzel adamları üzdünüz kızlar...
Gune sevdigi insanla baslamak isteyen ve baslayan erkektir.

Sabah sabah afyonu patlamadan aklinda o mesaj vardir, mesajinin karsiliginda bir guler yuz bir sevgi sozcugu gordugunde sunyalar olur falan filan iste.

Tanim:icinde olmadigim erkek grubu.
Yok oyle biri.
atıyoruzda noluyor değerimiz mi biliniyor sanki.
Arkasında önünde hiçbir şey aramam arkadaşça olabilir ve güzeldir insanı mutlu eder bir günaydın almak bir iyi geceler almak ne bileyim.
Genellikle kıymeti bilinmez . Aynı zamanda nesilleri tükenmek üzeredir .
benimdir.

daha yeni attım, dün de o atmıştı. çok seviyorum. evet.
tez kellesi vurulası erkektir. bak sen şu iteee bak sen şu ibliseee. oysa "naber hığğmınaaaa gondiklediğimmm" diye mesaj atması gerekirdi. ülkemiz şartları bunu gerektirir.

insanların nesi var cidden anlamıyorum. hadi mesajı buna yordun diyelim daha 2 gün önce burada başlıklar vardı "sözlüğe günaydın yazan gerizekalıdır" tarzında. ne isteniyor oğlum herkes mahkeme duvarı gibi suratlar ile mi gezsin insanlar birbirine günaydın naber nasılsın tarzı sorular sormasın mı. sonra burada goy goy dönüyor vay efendim insanların birbirine tahammülü kalmamış şiddet olayları almış başını gitmiş. lan daha günaydın denmesine tahammülünüz yok amk nasıl olacak bu sevgi saygı güler yüz ?

misal ben az önce tertibim dediğim erkek yazara attım günaydın mesajı biz ne olduk şimdi yürüdük mü birbirimize vurduk mu vurdurduk mu ne oldu ? bileyim ki ona göre atmayayım bir daha adımız çıkmasın bu yaştan sonra *
Normal olan erkek atılır yani ne var bunda.
depar atıyordur , önde bayrak taşıyordur.
gönlüm hep seni arıyor neredesin sen? demek istediğim erkektir.
adam olsa selamunaleyküm diye mesaj atar.