bugün

iki ünlü türk filmi yıldızının karşılaştırılmasıdır. bence gülşen bubikoğlu çok daha güzeldir, niye gündemde kalan türkan şoray oldu bilmiyorum.
türkan ın adının bir ağırlığı var.

her şey 25. karede bitiyor.

yoksa diğer kızcağız her anlamda daha iyi.
gülşen Bubikoğlu bir numaradır.
gülşen bubikoğlu kanırtır.
kusura bakmayin ama gulsen bubikoglu fatality ceker.
Hülya Koçyiğitin alacağı versustur mmalesef.
Gülşen bubikoğlu coşturur gider. Türkan şuraya da güzeldir ama gülşen bir başkadır.
gülşen bubikoglu.
ya arkadaar Allahini seven söylesin entry nasıl girilirve çaylakliktan nasıl kurtulunur.
Gülşen diyorum başka da bir şey demiyorum. Gülşen olm bu, gülşen.
Gülşen bubikoğlu undarrated

türkan şoray overrated.

Gülşen bubikoğlu saç teli bile ortalığın anasını ağlatır.
Gulsen bubikoglu uzer.
Allahim gencken ne kadar a guzeldi ya...
Gülşen bubikoğlu benim ilk crushımdır. Herkesin eline verir. Versusu.
Babamla sözlük delikanlılarının aynı fikirde olduğunu gördüğüm için sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Tamam baba sev ama insan kızına hallendiği kadının adını koyar mı ya..
Gülşen bubikoğlu havalı kadındır, renkli rollerin kadınıdır. Türkan şoray her rolü oynar, üzerine en çok duygusal roller yakışır. Aktrislik kıyasında türkan şoray alır. Güzellik konusunda bilemiyorum. Türkan şoray bir adım önde sanki.

Gırgıriye vs selvi boylum al yazmalım.
Turkan soray abartilmis bir insan oldugundan gulsen abla alir lakin benim favorim filiz akindir.
Mevlana, " Dün dünde kaldı cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım." Hiç bir derinliği olmayan bu sanatçılar, sadece dış dünyalarıyla, fizikleriyle vardılar.. ve fizik gidince... onlar da gittiler... GÜLE GÜLE...
bana inanmıyorsanız, yönetmenine bakın, filiz akının yüzü eskiyince gülşen bübikoğlunu almamış mıydı.. hem filmde rollere, hem hayatta kollara...
Biri Türk sinemasının sultanı ünvanını almıştır diğeri çoktan unutulmuştur Gülşen bubikoğluda çok güzel bir kadın ve oyuncudur ancak Türkan Şoray sultandır.
türkan şoray'dır efenim.
bakışları yeterlidir.
http://galeri8.uludagsozl...s-turkan-soray_798654.jpg
gülşen bubikoğlu.
Angelina jolie vs jennifer lopez karsilastirmasi gibi olmus sanki. Gulsen bubikoglu yogunlukta oy almis. Gozler ve dudaklar aslinda abartildigi kadar onemli degilmis demek ki.
Türkan şoray kadir inanır ile Gülşen bubikoğlu tarık akan ile yakışır.

Turkan Şoray aşk filmi Gülşen bıbikoğlu romantik komedi.

Gulşen bubikoğlu sahile yakışır Türkan Şoray Anadolu toprağına.
gülşen, adriana lima'ysa, türkan tipik bir türk kızıdır. yani kıyaslamaya bile gerek yoktur.
Herkes mi gülşen dedi bee
al yazmalım filminin üstüne bi tane gülşen bubikoğlu filmi söyleyin .