bugün

talihsiz entry dir. başka birinin okuyup değerlendirmesini bekler. zavallıdır, acınası entari dir. *
okuyan kişinin, verdiği her artı oyun kendisini yok oluşa bir adım daha yaklaştıracağını düşündüğü entry.*
heba olmuş entry'dir.
bir de utanmadan eksilenir de;

(bkz: güzel yazmış ibinee)
özelden tebrik edildiği halde , artı oy alamayan entry şeklinde bir bölümü de vardır bunun .

(bkz: tecrübeli isim)
entry'e değil de yazarın düştüğü duruma gülünüyorsa normaldir.
"hahaha allah belanı versin!" deyip verilen eksi oya kurban giden entry'dir.
bir adım ötesi de okuyan yazardan herhangi bir entryniz hakkında çok güldüğüne dair bir mesaj gelir. "ne iyi yazmışsın yarıldım valla. aile konu komşu güldük." gibi mesajdan sonra bakalım kaç kere oylamış * şeklinde ben butonuna yönelirsiniz. son iyi oylanan entryleri kısmında bir hareketlilik yoktur. dalga mi geciyorsun adam mi seciyorsun diye düşündürür.

(bkz: ben yasadim ben bilirim)
entry'lerini kendisi için değil alacağı oylar için yazan zihniyetin elinden çıkan entry'dir.
(bkz: maksat ibnelik olsun)
yazıları artı almak için yazmayan biri için önemli olmayan durumdur.
(bkz: tezahurata gerek yok)
igrenç espriler başlığı altındaki herhangi bir esprinin ıyyy iğraaaanç şeklinde oylanmasına benzer. *
doyana kadar gülüp yine de bi şuku'yu çok gören kıskanç, devreci, herşeyi bildiğini, kendinden iyisinin olmadığını düşünen, kendinden daha komik ve daha kültürlü birinin sözlükte varolduğunu kabullenemeyen, bu sebepten güldüğü veya beğendiği yazılara artı oy vermek içinden gelmeyen kişilerin eksiledikleri entrylerdir.
ya unutulan ya da kıskançlıktan dolayı artı oy alamayan entry'dir. ancak entry'nin başarısı ya da oylanması güldürmesiyle ilişkili görülmemelidir. dme/@derberker bilgi entrysi olarak fena bir entry değildir ama komik olarak oy alması beklenmemektedir.
kendisine gülünen organın da önemli olduğu entrydir.