bugün

ergen: adaşlsdaşsdşaldşalkd veya xD
kokoşlar: kikikiki
krolar: nihohahahah muhahaha
erkekler: hahahaha
kızlar: hehehehe
yalan dünyada iyice boku çıkarılmış olan 'burda gülün lan' komutudur.
virgin radio-bay j'nin programında sürekli kullandığı efekt. bayıyor yahu. bir de sanal ortamda kullanılanları var;

zaaa: ergen gülüşü.
muahahha: ayı gibi bişey. ne bu ya.
hahaha: diğerlerine göre daha normal.
televizyon programlarında kullanılan arka ses, üzücü olan ise çoğu 50-60 yıl önce kaydedildiğinden o gülen insanların şimdilerde ölmüş olması gerçekliği.
en çokta çocuklar duymasın dizisinde kullanılan ses efektidir. o kadar abartılmışdır ki her konuşmanın arkasından bu efekt gelir.
radyo ve televizyon programlarında kullanılan bir efektir. programcıların seyircilere uyguladığı burada güleceksin evlâdım baskısıdır.
Bazen insanı "burada gülmemiz gerekiyordu galiba" diye düşündüren efekttir. Bazen "sağol dayı ya sen de olmasan" diye tepki veriyorum ister istemez.
çok, fazla, aşırı, baya vb. sayamadığm tüm abartı sıfatlarını başına ekleyerek söylüyorum ki dizilerimizde gereksiz kullanılan efekttir.
sikko sikko dizilerde, komedi programlarında vs kullanılan efekt. dandik esprilere koyuyolar bunu, gülen gülüyo, gülmeyen de sinir oluyo. ben misal. bazen o kadar saçma yerlerde kullanıyorlar ki insan hayattan soğuyor.

dram ağırlıklı dizilerde de acıklı müzik furyası başladı. adamlar bir bölümde bir albüm bitiyorlar resmen.
Bu biraz insanın kendi yaptığı espriye kendi gülmesi gibi...
insanı aptal yerine koyan efekttir. lan biz bilmiyo muyuz nerde güleceğimizi? bi de saçma sapan yerlere koyuyorsunuz bırak gülmeyi buna gülen adamın beyin kıvrımlarını sikeyim falan dedirtiyor adama.
kahkahanin dibine vurduran insanlari iskence zoruyla guldurerek kayit altina alinmis, "tez bunu yapanlar bulunsun ve cezalarini ceksinler hakim bey" diye ortaya atacagim kanittir..
puhahaha

ehehehe

zorunamı gitti kardeş hahaha.
ajdkdkdjsw gibileri ve turevleridir. kullananı sevmem hatta ondan nefet ederim.
Şu an gülüyorum ama Yazdığım için belli olmuyor. Evet sübliminal olarak efekt verdim.
https://www.youtube.com/watch?v=MjfqgTfQKWo *
Sinir oluyorum abi buna biz aptaliz galiba nerde güleceğimizi bilemeyecez.
ehehehe = tikky tipi

muhahahah = abaza tipi

ehueuhehe = orta

zuhahaha = yorumsuz
destination unknown
26.04.2008 18:36
-------------------------
ehehehe = abaza tipi

muhahahah = yorumsuz

ehueuhehe = yorumsuz

zuhahaha = tikky tipi

zaman ne kadar değiştiriyor kültürü.
(bkz: çocuklar duymasın)
bununla ilgili barış özcan abimizin bir videosu mevcut daha taze yayınladı. sebebini öğrenebilirsin ordan
101 okey de var böyle bir efekt sinir olurum. Zaten siyah 13 lüde gelmedi, ümmetten bir sakallı ihtiyara kaybettim oyunu.
on beş dakikadır buna maruz kaldım. günahlara falan karşılık geliyordur umarım.
cocugunuz mu açtı.
Güldür Güldür Güldürmedi.