bugün

komik değil tertemiz cringe.
Şu sıralar ortak diktatörlüğün medyası tarafından karalama kampanyaları başlatılan komedi programı.
https://youtu.be/heAaA8HXOUs?t=12
https://www.youtube.com/w...Rw7ONYtO4&app=desktop

isminin hakkını vermişti.
Mizah anlayışıma tamamen ters.
Güldürmeyen komedi programı.
Güldür Güldüre de gülemiyen psikoloğa gitsin. Evet.
çok taşak geçtik güldürmüyor diye ancak kaliteyi yükseltmişler, oturtmuşlar biraz.
Naime ve mesut dışında diğer oyuncuları formalite icabı oynayan komedi programı.
Hangi cem sivilcem tarzı espri yapıp katıla katıla gülen show programı. kendi pişirip kendi yiyor.

Ali sunal ı karakter olarak severim. Gerisi boş beleş.
Bu yılki oyuncu kadrosu ile daha bi güldüren gayette komik olan, güldüren tv showudur.
Buna gülen var mı?
Çok kalitesiz olan ‘show’umsu program. Çok güzel hareketler bunlar 2 bile çok daha iyi bunun yanında.
Buna gulmeyen gitsin bez bebek izlesin.tamam arada dandik skeçler cikiyor fakat ortalamanın üstünde komedi programi.

Ben severek izliyorum.zaten kötüleyen tipler muhalif kesim bunlar bir bok beğenmez.o yüzden fazla takilmayin.
Son kadro değişikliği ve yeni skeçlerle baya kendini izleten program. Evet.
komik olmayan ama sempatik olan hede.
Güldürmeyen program.
Çiçek için izlediğim sıçmık.
Buna gülenlerin mına koyim.
konyalı mesut'un hikayeleri güzel. bir de naime karakteri osursa izlenir.
Guldürmeyen komedidir.

Muhakkak bir emek vardır ama kardeşim neyine gülüyoruz bunun deyip bir düşünmez mi insan?

Hele bilet alip bunu izlemeye gidenleri ağizlarıni bir metre açarak güldüklerini görünce 'allah allah?' diyorum. Tebessüm etmedigim seylere boylesi tepki vermelerine hayret ediyorum insanlarin.
Herkesin mizacı, güldüğü şeyler,komedi ölçüsü aynı sanki aq.
Gülmüyorsan izleme gülen izliyor iste. Belli bi kesime göre de sen komik olmayan şeylere guluyorsun.
-lan salak, lan mal.
Seyirci: ahahaaha
-lan gerizekalı
+Efendim baba
-lan sen gerizekalısın tüugh
Seyirci: hahajsksksk
-lan allah senin belanı versin.

Güldür Güldür rapatattararara

-lan embesil
+Efendim patron

-al sana tokat (şlaps)
Seyirci: ahshsjaakak

A: Aramızda hiç tokat yiyen var mı?
X: ben yedim okulda öğretmenim vurdu.
A: niye vurdu peki?
X: ben burdan anneme babama teyzeme hal...
Seyirci: ahsjsjakaa

Türkiye’nin en iyi güldürü programı. Beğenmeyen mizah anlayışını kaybetmiştir. Evet.
buna gülen insanın zeka seviyesinden şüphe ederim.