bugün

tıpkı kemal sunal gibi güldürmez. yok arkadaş sizden komedyen çıkmıyor.
Gülenin zekasından şüphe duyulacak program.
e ben siktirolup öleyim o zaman amk.
(bkz: seyretmeyin amk)

sanki zorla seyrettiriyorlar lan, yok şöyle kötü, yok böyle kötü... iyisini yapın da beraber seyredelim, gülelim.
adam bütün gün esra erol, seda sayan izler, gelir burda skeç programına çemkirir.

tanım: mesaj kaygısı gütmeyen, belirli bir senaryo icerisine spontane gelişmeler de katarak sahnelenen skeçlerle, amacı sadece vakit geçirtip, eğlendirmek olan tv şovu.
bizde televizyonda izleyecek başka bi şey olmadığından izliyoruz yoksa kahkahalar attığımızdan değil.
çin işkencesi gibi program.

bazen bakkalda, berberde falan maruz kalıyorum, o kısa süre içerisinde dahi sinir katsayım yükseliyor

lakin benim gözlemlediğim şu; halkımız gülmeye o kadar hasret ki, böylesine zeka özürlü, embesil ve kalitesiz yapımlardan medet umar hale geldi..
sadece bazı tiplemelerine güldüğüm program. konyalı mesut, sana telefon alacam bilal vs..
yapılan tespitlere baktım gerçekten de gülmeye hasretiz..
kaliteli komedi yapan yok cem yılmaz dışında onunda en son fundamentals e gülüyoruz anca yeni gösterilerini izleyemiyoruz
hahaha ulan ne zamandır gülmezdüm şu programa ama bu baya iyi olmuş ha.

görsel
bazen seyirciye mikrofon verip görüşlerini alırlar. bu genelde komik olur. işte o seyircilerin bile ajans elemanları olduğunu öğrenmemle soğuduğum program.
robot vs. bölümleri.
para yiyen hanzo bölümleri.
ihtiyar kadın tiplemeleri usandırdı. denilen güldürüdür.
Bazı skeçleri güzel ve mizahı yüksek olmasına rağmen bazı skeçleri saçmalayan program.
bunu izleyip güleni ciddiye almam.
kemal sunaldan daha komik.
oğlu babasını geçmiş.
izleyince ıq düşüşü yaşatan TV programı. bazen denk geliyorum en fazla 4 dakika izleyebiliyorum sonra ağlayarak kendi odama gidip kitaplığımın bir rafına dizlerimi kırıp giriyorum ve eskiye dönmek için birkaç kitap seçip hızlı hızlı okuyorum.
geçenlerde denk geldim, harbiden gülen var lan.
öncelikle performans müthiş. bu kadar peşi sıra oyunlar senaryo, doğaçlama vs.. tebrik ediyorum. oyuncular gerçekten seçmece, yetenekler müthiş.
ancak en sevdiğin şey de olsa her gün her gün bayar insanı yani. daha az ama daha incelikli, daha güncel olsa müthiş olur. iktidara da dokundursa olacak o kadarlı günlerimiz gibi hahh deriz hani.
inşallah daha da işleri ilerletirler, kurumsallaşsınlar, dün ya çapına çıkarlar, yeni yetenekleri keşfeder topluma kazandırırlar.
bu sene yükselişe geçen komedi programıdır. kemal sunaldan daha komiktir.
Bataklık skecinde acayip göndermeler yapan program.
1 sene önceki kadro güzeldi. Gelen yenileri hiç sevmedim. Şevket'i de özlüyorum.
sadece bazı tiplemelerine güldüğüm program. konyalı mesut, sana telefon alacam bilal vs..
yapılan tespitlere baktım gerçekten de gülmeye hasretiz..
kaliteli komedi yapan yok cem yılmaz dışında onunda en son fundamentals e gülüyoruz anca yeni gösterilerini izleyemiyoruz
insanların neyine güldüğünü anlayamadığım program.
ali sunal'ın doya doya gülmesi normal olan program. gülmezse işsiz kalır.
güldürmüyor güldürmüyor.
mehtap bağırırken sanıyorsun ki taşaklarını sıkıyorlar. bir şey de anlaşılmıyor o zaman. eşofmanlıyı al gerisini düttür et.
ya gerçekten muhalefet olmak için söylemiyorum ama neyine gülüyolar bunun anlamıyorum.