bugün

"ne programmış arkadaş evril evril bi hal oldu" dedirten programdır.

beşer beşer -> insanlar alemi -> güldür güldür
ali sunal ve ekibinin türkiye standartlarının üzerinde yaptığı program malesef tam anlamıyla bi yere dikiş tutturabilmiş değil. her yayın döneminde o kanaldan bu kanalla savruluyor umarım sabit bir kitle bulup yoluna devam eder.
on numara program. adamlar güldürmek için programlanmışlar.
espriler gayet güzel yalnız şu doğa rutkay çok itici oynuyor. çok güzel hareketleri katlar bu program.
insanlar alemindeki kadroyu özleten program. adamlara ısınamadım bir türlü.
defalarca yapilmis espirileri tekrar yedirme denemesi yapan basarisiz program. olmasa daha iyiydi.
Aylin Kontente nin kadroda bulunmadığı için üzüntü yaratan programdır. show tv deki yeni bölümlerinde özellikle onur buldu ve Onur Atilla nın sivrilmesine sahne olan programdır.
doğa rutkay dışında şu an için tv' deki en iyi komedi programı. doğa rutkay yerine yeniden aylin kontente olaydı iyiydi.
Kadrosunda Çağlar Çorumlu gibi bir şahane insanı barındırdığı sürece kaçırmadan izleyeceğim yapımdır.
Bu akşam da son skeçte kendine göstererek beni mutlu etmişltir.
An itibariyle Yerlere yatırmıştır.
Sadece 10 dakika izleyip kendimi güldürmek için komik bir yer arayıp bulamadığım komedi (!) programı.
eleştirileri gayet hoş olan, oyuncularının sempatisiyle daha da renklenen, oldukça keyifli komedi programı. Format gereği arada ali sunal 'ın zile basıp skeçi durdurması ile kahkaha cümbüşü yaşatan, girişte izleyiciye yöneltilen sorularla katılımı ve odağı artıran sevimli, sempatik program. Severek izlerim.
tolga çevik'e gülen tiplerin beğenmediği program. gayet güzeldir severek izletir. evet.
http://www.youtube.com/watch?v=CgZZVYJw2yQ

bu skeçle sıçırtmıştır.
baba kontenjanından yediğimiz ali sunal olmasa çok daha güzeldir.
genel olarak ciddi ciddi kötü esprilere denk geldiğim eğlence programıdır. ama bu gün daha bir dikkatli izledim de kabul ediyorum yanlış düşünmüşüm. sadece genel olarak değil detaylarda da acayip iğrenç esprileri var adamların. mazoşistler için bire birdir. dehşet içinde takip edilesidir. izledim, pişmanım.
an itibari ile kaliteli esprilerin döndüğü oldukça güldüren program.

sermiyan midyat renk katmış.

Edit: fatih terim sahnesi çok iyiydi.
Yeni farkettiğim, tekrarlarını izlediğim program. Şu baba ile salak oğlu olan skeçler çok süper.
güldürmüyor.
abdurrahim albayrak sayesinde baya baya güldürmüş programdır..
birçok kanalda rastlayabileceğiniz bir programdır. komiktir. yeni bölümlerini show tv'de izleyebilirsiniz. Bugün yayınlanan yeni bölümde ise izleyenler arasında Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak vardı. Abdurrahim Albayrak'ın gol sevincini bir skeç üzerinde çok güzel ele aldılar. izleme tavsiyelidir.
Ali sunal a hocam diye hitap edilen Komik TV programıdır. Ali sunal ve hocam bu bile komik. Babası olmayaydı izleyici bile olamazdı ama hadi neyse.
hiç komik olmayan programdır, sahnenin dekorasyonu bile iğrenç. oyuncular ve ali sunal da oldukça itici ve yapma. ali sunal ın kendini yılmaz erdoğan zannettiği program.
beklentiniz olmasın çünkü her beklentinin altında olabilme potansiyeline sahip bir program. ancak denk gelirseniz ve işiniz yoksa izleyin ara sıra çok nadir de olsa güldürürdür.
açıkcası güldüren bir program ama cem yılmaz a bile burun kıvırıp gülen mizah ustaları beğenmemekte haklıdırlar.