bugün

abaza erkeğin bu fırsatı kaçırmayacağı, utanmadan mal mal bakacağı hadisedir.*

http://birbak.mynet.com/g...-acildi-ebru/10800/875412
vakti zamanında ünlü düşmesi yerine yaka/giysi düşmesi çalışmış kişi edimi.
arkadaşlarla otururken masaya yaklaşan kızın göğüslerine mal mal bakmak ile aynı kategoride yer almaktadır. bazen dalgınlık da olabilir sebebi. hatta sonra kızla göz göze gelirsiniz ve herhangi bir ifade bulamazsınız gözlerinde. olabilir.

(bkz: based on a true story)
bakmayıp da napacaktı, erkekse abaza ise bakacak tabi mal gibi baktı denemez bu sebebden ötürü, ayrıca açılsa abaza olsun olmasın normal her türk erkeği bakar o anda da 50 fantazi kurar kız hakkında, önerme yanlış geçiniz sıradaki önermeye.
ak(ı)lıma bir şey geldi. Düşmeyen ünlü harfleri düşürmeliyiz. Düşen göğ(ü)süyse bakmamalıyız Sarkık çirkin şeylere. Dolgun, diri göğüslüyse mantıklı sağlıklı eylem.
köyde inek sağmaktan başka aksiyon yaşamamış kişinin, "bu nası inek" anlamındaki bakışlarıdır.
Her sağlıklı erkeğin içgüdüsüdür. Nasıl bakacak peki entellektüelce mi yoksa sportif açıdan mı?
Altı üstü iki memesine sahip olamayıp ortalığa saçıp üstüne gelip birde başlık sıçıp maduru oynayan zavallın maruz kaldığı masumane bakışlardır. Yadırganmaması gerekir zira olur böyle şeyler.
her sağlıklı türk erkeğinin yapacağı eylem. ben bazen bakmam daha fazlasına sahip olmak için.
(bkz: göğsünü açanın hiç mi suçu yok)
misal ben aniden çıkıp pipimi açmak suretiyle kıza büyük bi sürpriz yapsam çok mu normal karşılayacak. mmm nedir bu ? pipi miymiş. tamam yakşamlar * mı diyecek.

o da şaşıracak.
normaldir.
göğüsünü açan kız maldır. gibisi fazladır efendim.
nereye baksin, mesela mahmut'a mi baksin.
mal lafını katiyen kabul etmiyorum.
eğer uzakysa göğsü açılan kız pek bakılmamaladır. Ama yakındaysa zaten iş işten geçmiştir önünüzde portakal gibi duruyorlarsa doğal olarak göz kayar bir süreden sonra.
Kız tepki verirse anında konu değiştirilmelidir.
Kız tepki vermeyip gülümserse baktığınıza ; ne kadar güzel ve dolgun göğüsleriniz var. Diyerekten iltifat edilmelidir.. Teşekkür ederse bu iş bitmiş demektir...

(bkz: bir ilişkiye nasıl başlanır)
eğer kızı alınıp satılan bir mal gibi görüp bakılıyorsa tabi yanlış.

ama şimdi göğüs bu, nerde görsen mal mal bakarsın bi.
defilede gerçekleşen olaydır.
bakana abaza diyen 5 nci kişiyi şahin k siksin.
göğüs açılırsa millet bakar. kadınlar bile.
mallığın zirvesidir. Göğsü açılmış bir tampon yap ya da ilkyardımda bulun hiç olmadı ambulansı ara kan kaybından gidecek!

(bkz: bunlar hep bilinçaltı)
mal gibi bakan erkeğe göğsünü açan kızın da içerisinde bulunduğu bir eylemdir.