bugün

Ağzımıza ağzımıza sokar aq bakınca da sapık bu ya gözlerini götümden mememden ayirmiyo diye konuşur (genelde elde edemeyeceği, onun götünü memesini siklemeyen kişilerdir) , şöyle zengin paralı pullu aşırı yakışıklı veya normal yüz verecek hoşlandığı biri olsa bakılınca sulanmaya başlar. Bi de zırt bırt çekiştirip duranlar var bunların ruh hastası olduğu kesindir. Beyniyle aklıyla sözleriyle dikkat çekemeyen veya çekici olmayan kezbanların dikkat çekme silahı başka bişey değil, çekiyor mu evet çekiyor, memcükleeer.
görsel
açık saçık giyinen tavuklarda bulunur.

(bkz: meme dekoltesi)
görsel

görsel

görsel

görsel
Doğal büyük memede abartılı olmayan dekolte iyidir.
verme potansiyeli yüksek kadınların yaptığı teşhirciliktir.
güzel memeli kadınlara çok yakışan harika bir dekolte çeşididir.
görsel
görsel
ilginçtir zerre heyecanlandirmiyor beni. hatta tam aksine iğrenç geliyor dekolteli kadınlar. şaka be olm, yeni osbir cektim ondan bu artizligim. geçer 12 saniye sonra.
güzel göğüse bakmamak imkansız gibi bir şey benim için. kahretsin ki durduramıyorum kendimi bu konuda, lanet olsun...
gündelik hayat içinde çok hoş örneklerine rastlamak mümkündür.
görsel
görsel
görsel
Severim dekolteyi rahatlığıda göstermesini de benim bedenim istediğimi yaparım *
çok estetik bir dekoltedir.
görsel
görsel
hakkında, "dün zekiydim göğüs dekoltesini beğeniyordum, bugün akıllıyım sırt dekoltesine hastayım" şeklinde de bir deyiş olan parçalı bulut.
hoş bir şey bence, bunu yapan kıza da saygı duymak gerekir.
görsel