bugün

bulgar göçmeni olarak aralarında olduğum erkeklerdir.
Birçok göçmen tanıdığım oldu ve hayatımda bir tane bile serseri, zibidi, fakir, hırsız, kavgacı bir göçmene rastlamadım. ilginç bir şekilde de sınıf arkadaşım olan göçmenlerin de istisnasız olarak dersleri hep çok iyiydi.

Dipnot:fakirliği olumsuz bir özellik olduğu için yazmadım yukarı. Göçmenlerin bu zor duruma düşmemesindeki başarısına dikkat çekmek içi yazdım.
Artık gocmeyen erkek makbuldür. Ülke doldu gocmeyin artik yalvarıyorum.
(bkz: Devşirme)
Bunları kovup yerine afganları suriyelileri alırsak sevgili bulma şansımız artacaktır.
mezhepleri geniştir.. babası anasıyla beraber içtiği içki,leri böbürlenerek anlatan utanmaz arlanmaz tiplerdir.
Bulgar göçmeniyim, rahmetli annem babam da namazında niyazında insanlardı
Demek ki herkesi kendi çevresi gibi zannediyor bu zevat.
Evde, çarşı da , pazar da, şurada,burada hanımları ne derse o olur. Hanımlarının sözü üstüne söz soyleyebilme kapasite ve cesaretleri yoktur. Sokakta, eşinden azar ustune azar yiyen bir erkek görürseniz bilin ki gocmendir. Her akşam kasa kasa bira içip sarhoş olup kenar köşede sızıp kalmış bir erkek görürseniz emin olun gocmendir. Gerçi içki konusunda az da olsa hak veriyorum bu zavallılara, ben de karıdan öyle fırça yeyip, ortalık yerde azar isitsem aynını yapardim. Gerçekten çok yazık.
Malum zevata kötü anlar yaşatan erkekler.
Her türlü trolün... Aktroll, chptroll, ateisterge troll vs fark etmez

Milletin sinir uçlarıyla oynuycak seyler yazıp kendilerine sövuleceğini bile bile yapmalarıni hiç anlamıyorum.
Selanik göçmeniyim, ailem alkol kullanmaz, ben kullanırım, bir kısım teletabilerin yorumladığı gibi kılıbıklık doğamda yoktur. Yapacağınız genellemeleri sikeyim.