bugün

Hemcinsin geliyorsa sıkıntı olan vaziyettir.
Bir bahçede oğullarımız oynarken yanyana uzanmış sohbet ediyoruz. Hep bu geliyor aklıma huzur veren sevgili. Eski sevgili vefasız sevgili.
ben gözümü kapattığımda sonsuz bir karanlıkla baş başa kalıyorum. hiç kimse birini o kadar sevmemeli. sevgi bir insana adanmayacak kadar çok değerli bir şey.
(bkz: aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor)
Sinan Akçıl...

Gerçi ben gözüm açıkken de hayalini kuruyom ama neyse.
günlük rondom.

alt komşu default.

sv_gravity 100
Gözümü kapatınca yalnızlığın sesini duyuyorum. Korkuyorum sözlük. Talaş kokulu yatak odasından ve nemli duvardan korkuyorum.
Hayalini karartacak olan kişi.
Gerçekte var olmayacak kişi, var olması durumunda da gereğinden fazla anlam yüklenen kişidir.

bu entry hakkında: bir insana gereğinden fazla değer verirseniz sizi gereğinden fazla üzecektir unutmamalısınız.

örnek göstermek gerekirse:

"hayalim basit sadece mutlu edebilmek vede edilmek bu benim için yeterlidir; yok yok samimi olmadı; bir aşk istiyorum tanrım ne kadar güzel bir hayal sadık bir eş gülümseyen mutlu bir yüz, ufacık bir öpücük koca bir sarılma ile dünyanın geri kalanını o an unutmak işte budur hayal. kızım adını da Hayal koyacagım"
önce bi kapatıyorum, kimse gelmiyo. sonra sıkıntı var diye açıp bidaha kapatıyorum eski sevgilim geliyo.
eşim elbette. başkasının hayalini kurmak evli adama yakışmaz.
Hay maşallah.

görsel
Aynı zamanda gülümsememe sebep olandır.
bir hafta on gün önce karşıma çıkan kişidir.

güzelliğiyle, tatlılığıyla, hissettikleri ve bana hissettirdikleriyle.
bok sarısı spor ayakkabıları olan basketçi çocuk, tam 10 sene öncesi. yıllar geçti, ben değiştim, o değişti, şehirler değişti, hayatlar değişti, o isim değişmedi arkadaş.
Ne yalanlarda var, ne hakikatte
Gözümü yumdukça gördüğüm nakış.
Boşuna gezmişim, yok tabiatta,
içimdeki kadar iniş ve çıkış.
(bkz: kişi)
kendimi bildim bileli jessica alba'dır. ne lima ne de bir başkası, bu kadından ötesi yoktur, olmayacaktır.
Unutmadığınız insan.
Nikola tesla. Bismillah.
Kimse. Hayalimde bile yok.
Şuan mutlulukla hayalini kurup bir süre sonra hayatını zindan edecek kişi.
bizim okul müdürü.
Bazılarını öldürdüğüm hayaller..
Gözümü kapatmamla uyumam bir olduğu için beni ilgilendirmeyen durumdur.