bugün

(bkz: havlayan köpek ısırmaz)
kardes yardima ihtiyacin varsa geliyim, adam lazimsa.

not.iyi kafa atarım, kaş, dudak patlatmalı.
bak kardsim simdi napıyosun biliyo musun 30 liraya güzel bi protein tozu alıyosun sonra 20 şınav 5 barfiks çekiyosun bak burası çok önemli tam 15 defa çöküp zıplıyorsun 8 kiloyla bench press yapıyorsun şimdi tek yumrukla duvari kirabilirsin kardeşim.
lan keşke seni yakalasa da ağzınla götünün yerini bir değiştirse,belki o zaman o şok etkisiyle adam olursun da götünden konuşmazsın.

allahım bunun gibi ufacık veletlerle siyaset tartısıyoruz soktuğumun sitesinde suraya bak
Bazen güldüren diyaloglara konu olur.

görsel
Diğer versiyonu (bkz: gotun yiyorsa telefon ver)
genellikle barzo kılıklı şahısların sizi dövmeye gelmesi için başvurduğu yoldur.
ama adres versenizde ne gelen, ne giden yoktur rahat olun, tamamen gözdağı vermek için yapılır.

bir gün ps3'te almancı bir elemanla online fifa oynuyorum:

maç 3-1, yeniliyorum, bir kaç atak sonrası 3-3 yaptım. dk 90+ bir korner 4-3 aldım maçı.
sonra daha maç bitmeden (bkz: rage quit) geldi tabii. daha ben yükleme ekranını geçmeden, abartısız 5 satır mesajlı küfür iletisi geldi.

sonra ben tabii ki cevaplamadım baktım, 3-4 mesaj oldu bu hala yardırıyor, en son dayanamadım dedim, tamam lan ben de almanya'dayım adres vereyim gel görüşelim neymiş derdin.

sonra netten girdim baktım, Münih'ten bir adres buldum, gönderdim buna dedim 1 saate gel yoksa seni pişman ederim.
neyse ben oyuna devam ettim, 2 saat sonra mesaj geldi:

"nerdesin lan piç! gittim 1 saat durdum kimse gelmedi" (bkz: dövmekten beter etmek)

Almanca bilsem; uyuşturucu ticareti yapılacak diye aynı adrese baskına bile gönderirdim öyle bir manyağım.
volkan demirel'e söylemeyin kendi de gelmez evden aldırtır bilirsiniz. eski kabadayıdır kendisi. az söylemedi muhabirlere bunu.
Sosyal medyadaki atışmalar sonucu söylenen sözdür. Bir türk klasiğidir.
Bir çok kişinin yapmışlığı vardır. inkar eden varsa adres versin. Yer mi hee yer mi ?
bordo klavyeliler.
baskın basanındır derler ama mekancı sağlamsa, baskına gidenler her ihtimale karşı alttan kefenlerini giymelidirler.
işin garip tarafı adres verdiğim kimsenin gelmemesidir. Arkadaş götün yemiyor madem diye adres istiyorsun ki.
Sanal ortamlarda ya da telefonda edilen kavgaların klişeleri arasındadır.

amaç senden korkmuyorum, hatta o kadar korkmuyorum ki olduğun yere gelip sikertirim.

sen benim kim olduğumu biliyor musun?
Seni evinden aldırırım.
Nefes almaktan mı sıkıldın amk olu