bugün

hayatlari boyunca benim gibi insanlarin tacizene ugrayan yazarlar kumesidir.
(bkz: duymakistemiyorumdemistim)**
(bkz: sikmeseler bari)
(bkz: trixx)
(bkz: fatal)
(bkz: lock)
(bkz: kuntayi kinteleyen adam)
(bkz: karga)
(bkz: salca)
(bkz: montajelemani)
(bkz: devedikeni)
(bkz: grand ekinoks)
götüyle yazanların ilgi alanı.
(bkz: fişleme operasyonu)
(bkz: bir abazanın haykırışı)
küçük sandalyeye sığamayan yazarlardır.
bildiğimiz normal yazarlardır. ünsüz ya da parasız pulsuz, fakir, yahut normal bir kadınken sizinle dalga geçmelerine sebebiyet veren, hemen koca götlü damgasını size yediren durumdur. o götü eritebilmek uğruna yapmadığınız hareket, çıkmadığınız merdiven kalmaz. ancak ünlü, zengin, sosyetik olduğunuz takdirde "off be göte bak taş gibi" dedirten, ününüze ün katan durumdur. etrafınızdaki bir çok kişinin "böyle kalçalı sevgilim olsun 1 trilyon borcum olsun" dediğini duyarsınız. magazinde götü yüzünden ünlenen, arzu nesnesi kadınlar görürsünüz. çıtayı azıcık yukarıya çeken kadınlar kalçalarına slikon taktırıyorlar. taktıracak cesareti ya da parası olmayanlarsa iç çamaşırı satan mağazalardan; kıçı olduğundan daha büyük ve kalkık gösteren don alıyorlar. arkasında bildiğiniz slikon var. elbise ve pantolon altına giyildiğinde; 1. örnekte dalga geçilen kadına inat yapar gibi "off göte bak harika" sözlerini duymak, götünüzü daha da kaldırmak için yeter de artar bile.
bedenen büyük olduğum için götümünde büyük olduğunu düşündüğümden. aaaa (bkz: bu benim lan).
(bkz: entry girerken götünü sıvazlıyordu)
yazarlığın göt büyüklüğüyle ilişkisi olmadığını gösteren yazarlardır.

(bkz: kaynak götüm)
hassas bir konudur.
(bkz: göte gelmek)
yazdıklarıyla götü arasında bir bağ bulunmayan yazardır.