bugün

hadi lan sende demeyin.

olay çin'de yaşanmış. yüzlerce yılanbalığının bulunduğu su tankına düşen 43 yaşındaki Horrified Li Chang'ın götüne yılan balığı kaçmış.

yahu komik görünüyor ama allah korusun. 2 parmak kalınlığında kol uzunluğunda bir şey giriyor cart diye.

bir iyi yanı da götümüze girebilir klişesi yerine yılan balığı kaçabilir diyebiliriz artık.

--spoiler--
ilk düştüğümde balıklar da benim onlardan korktuğum kadar benden korktu. Her tarafa kaçışmaya başladılar diyen Chang olayın devamını şu sözlerle anlattı:
Daha sonra bir kaçı kalçamdan ısırdı. Hatta birinin popomdan içeriye girdiğini hissettim. Tanktan dışarı çıktığımda hiçbir şey olmamış gibi işime devam ettim fakat verdiği acı çekilmeyecek boyuttaydı.
--spoiler--

http://www.milliyet.com.t....2010/1272393/default.htm
temenni gibi kokuyor bu haber. pekte şikayetçi degilmiş.
(bkz: oyşşş o neydi la)
şahin k abimizdir o. balık diye kekleme bizi
birde balık zenciyse eyvah eyvah..
göte zenci kılıç balığı kaçmasından iyidir.
penisten içeri girip prostata ulaşabilen bir balık cinsinin varlığını bilenler için o kadar da kötü değildir.

not: bahsettiğim balık gerçektir. girerken çok sorun yaratmaz ama yüzgeçler nedeniyle penis yarılmadan çıkartılamıyor.
(bkz: genç gayler rahatsız)
Döt deliğine daha önce birşey kaçmamış kimse için endişe edilecek bir durum değildir,
Ayrıca sinema önünde ışıklı panoya oturan çocuklara bekçinin uyarısı kadar gereksizdir...
" o panoya oturmayın döt kanseri olursunuz"
en büyük fobimdir.
götün potansiyelini göstermesi açısından manidardır.

+iki parmak genişliğinde bir kol uzunluğunda.
Çelişkili bir haberdir.

"Daha sonra bir kaçı kalçamdan ısırdı. Hatta birinin popomdan içeriye girdiğini hissettim. Tanktan dışarı çıktığımda hiçbir şey olmamış gibi işime devam ettim fakat verdiği acı çekilmeyecek boyuttaydı"
Daha sonra acıdan kendisinden geçen Chang çevresinde bulunanlar tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastanede 4 saatlik operasyondan sonra yılanbalığı çıkarıldı.
Konuyla ilgili bilgi veren doktorlar hastanın vaktinde hastaneye yetiştirilmemesi durumunda ölebileceğini söyledi.

Adam içeri kaçtığını hissediyor, ama birşey yokmuş gibi devam ediyor(çıktı sanıyor sanırım). ilk saçma yer burası zaten. Sonra bu adamın kilodu falan yok mu? Varsa yılan bu kilodu mu deliyor? En son olarakta insan içine kaçan bir yılan balığını hissetmemek için(yani içinde kıpradığını), baya geniş olmalı. Sanırım Çin'de gerçekleşen haber, Avrupaya ulaşana kadar, bu hali almış.
beddua olarak kullanılabilecek bir olaydır. lütfen listenize ekleyiniz. hatta açılışı da ben yapayım: aponun poposuna yılan balığı girsin ve bir daha çıkmasın inşallah.
http://www.liveleak.com/view?i=9e6_1386698104
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar