bugün

bazen insana cesaret veren korkudur. birşeyi kaybetme noktasına gelmişsindir, ama hiçbirşey yapmamışsındır. onu kaybetme korkusuyla birden cesaretlenir, durumu kontrol altına alırsın.
benim koca bir bisikletle duvardan atlamama neden olan duyguların en haşini en sınır tanımazıdır. *
insanın inanamayacağı şeyler yapmasını sağlar.
kutsal eşik.
(bkz: göt olma korkusu)
insanı 48 saat arayla lord (recep bey filan, tasvip etmiyoruz, bunlar sokak ağzına uygun laflardır) ve sokak serserisi (meşreplerini cibilliyetlerini biliyoruz, tenekeyi ne kadar altın sarısına boyarsan boya, tenekedir) yapabilen türde korkudur. Güvenli ve "dokunulmaz" koltuklara dayadığınız götünüzü kaybedeceğinizden korkarsanız dakikada bir kişilik değiştiriverirsiniz böyle.

Altında yatan olası korkular için (bkz: yüce divan korkusu)
genellikle geceleri hafif de olsa mücadele etmeye çalıştığım şey. * *
insana 200 kilo ile bile 80 km hız yaptıran bir göt korkusudur köpek korkusu.....
küçükken bol bol tattğım korku.
o zamanlar gecekondu semtinde oturur, bilinmeyen bahçelerden geçerdik eve kesitrmeden varmak için. o bahçelerden geçerken de öyle korkardık ki köpek çıkacak ya da daha kötüsü deynekli amcalar çıkacak diye. tam bahçeden geçerken gaipten gelen bir ses "laaayn! geçmeyin lan burdan! laayn" dedi mi baba... ayaklarımız götümüze vururdu kaçarken. bi bakmışım evdeyim. evet göt korkusu bu.
latincesi yusufophobia'dır.*
gote birsey geleceginden oturu olabilen korkudur.
götünün elden gitme ihtimali ile karşılaşan kişinin hissiyatını anlatan durum.
Kız arkadaşımın pazar iznini iptal eden müdürün, beni karşısında görmesi sonucu düştüğü acınası durum.

(bkz: göt korkusu nelere kadir)
(bkz: itici güç)
(bkz: can tatlıdır)
insanın belkide en bencil olduğu andır.
btk'da olmayandır. vaktiyle süleyman demirel "kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi siksin." demiş idi. 22 ağustos 2011 internetin filtrelenmesinden sonra neler olacak bilemem ama göt korkuları olmadığı kesin.
o an yala deseler hiç düşünmeden yalanacak bir durumdur.
(bkz: sıçtık).
(bkz: yusuf yusuf).
ardından başa beladır denilecek durumdur. panikle yanlış şeyler yapılabilir ortalık elli altı olabilir. korkarken bile dikkat olmak gerekmektedir.

(bkz: got korkusu basa bela mi sorunsali)
http://link.avare.be/112789/
adamı, 50 adet takım elbiseli babayiğit ile gezdirecek türden bir hissiyattır. örnekleri mevcut olup, görme yetinizle sabittir.
(bkz: ipliğini pazara çıkarmak)
bir ülkenin başbakanında olabilecek korkudur. eyvah bütün foyamız meydana çıkacak. * peki bu götleri yalayanlar ne olacak ben asıl onları merak ediyorum.

evet yeni bir oluşum "göt yalama korkusu... "
araştırmalara göre göt korkusu en çok sütyen takanlarda varmış.
göç korkusu yerine göt korkusu diyen spikerimiz.

http://gundem.milliyet.co....2011/1400791/default.htm
güncel Önemli Başlıklar