bugün

evleneceği kızın başkalarına vermiş olmasını dert etmeyen erkekten daha sağlam erkektir. *
gösteririm ama elletmem diyen namuslu erkektir.
vurgulanmak istenilen oyşşş ne hoş bir çocuk, üstelikte bakir!.. onunla bir biçimde tanışıp, vahşi ısırık darbeleriyle dişlerken onun adını fısıldayarak içime girmesini sağlamak, soluklarımız birbirine karışırken titreyerek boşalmak istiyorum" değil elbette. böyle bir kızın acısını kim çeker lan!.. şöyle bakınca türk erkeğinin işi ciddi anlamda zor..

zor çünkü; sinir hastası olmuş kadınlara hayatı boyunca bakıp, nasıl istersen canüüüüm, tamm bebeğüüm, sen sinirlenme diye hep alttan alıp şefkat göstermesi, bu kez neyi bahane edecek ve kavga çıkartacak diye istim üstünde bekleyip, hayatı boyunca sinir hastası bu yaratıklara bakmak ve sakinleştirmek için yapılacak olan harcamaların bir bedeli olmalı. bu yüzden devlet hasta bakıcılık bedeli olarak erkeklere maaş bağlmalı. sosyal güvenlik kurumu minumum 5-6 bin tl ödemelidir.

sikilmedik bir kulağımzın arkası kalmıştı onuda kadın milleti sikiyor.
diğer toplumlarda babaları kızları evlensin rahat etsin diye nerdeyse bir servet öderken biz üstte para veriyoruz!.. hemide bu ruh hastalarına... bu nedir?.. ağzı salyalı kadının nihai zaferidir. bir piton inceliğinde bedeninizi sarar tam anlamıyla ele geçirdikten sonra sizi boğarak öldürürler.
cebindeki parayı karısına/kız arkdaşına/fuck bodysine gösteren ama vermeyen erkektir.
mastürbasyonla yetinen ve başına bela almak istemeyen ama bu devirde fazla bulunmayan bir erkek. (bkz: )
Mezara götürmeyi planlayan cani erkektir.
(bkz: maraş dondurmacısı)
" Sen nasil bir seysin? " . Var mi boyle bisey.
"oha ya oraya kadar gelebildik mi" dedittirir.

(bkz: kalkmışın imanı olmaz)

benim bildiğim erkek gösterecek ve atış yapmadan geri yerine sokacak? hemi, şuan böyle gülüyorum.

görsel
görsel
Ben göstermeden veriyorum. Gizli saklı kuytularda.