bugün

ishal olup çatır çatır sıçması sonucunda tuvaleti ekşi ekşi kokutması kuvvetle muhtemel kızdır.
erkekleri tahrik etmeye çalışan kızdır. ayrıca bakire değildir.
karın kaslarını yoksa giymeyin, göbekli bady giyen amcalar gibi olursunuz.
Bence bunun da etek gibi katmanlar var ya. Hemen göğs altında biten bir şeyle de çıkmazsın bence. Ayrıca ne amaçla giydiği de önemli kızın. Mesela ben, neredeyse 15 kilo verdim ve giydiğimde kendimi özgüvenli hissediyordum çünkü kilolu iken öyle giyinen kızlara özeniyordum. Ne güzdel ne isteseler giyebiliyorlar diyordum. Şimdi benim de böyle giyindiğimi görmek kendimi mutlu hissettiriyor. Bakiredir,ilgi istiyordur cart curt etiket yapıştırmayalım.
Bence bunun da etek gibi katmanlar var ya. Hemen göğs altında biten bir şeyle de çıkmazsın bence. Ayrıca ne amaçla giydiği de önemli kızın. Mesela ben, neredeyse 15 kilo verdim ve giydiğimde kendimi özgüvenli hissediyordum çünkü kilolu iken öyle giyinen kızlara özeniyordum. Ne güzdel ne isteseler giyebiliyorlar diyordum. Şimdi benim de böyle giyindiğimi görmek kendimi mutlu hissettiriyor. Bakiredir,ilgi istiyordur cart curt etiket yapıştırmayalım.
Çocukluğumdan beri beni tahrik eden göbek deliğini yalamak istediğim seksi kızdır. Daha nasıp olmadı.
eğer göğüsleri büyük ve çekici ise giydiği kıyafetle çekici bir görüntü olur. yoksa pek bi ilgi çekici tarafı yok .
göbeği güzel olan çok çekici oluyor. ama yağlı, şişko, donundaki lastiğin izi çıkmış göbeklerde bi o kadar itici oluyor. evet. teşekkürler.
göbekte delik olmasa iyide o delik işi bozuyor.

beni tahrik etmeye hakkın yok sayın göbeği delikli.
Göbeği güzel olan kızdır. Yağ bağlamış değildir.