bugün

survivor erdi gibi olacaksa sempatik olabilir. kimse o adamı sevmiyorken ben hayranıyım. evet, yanlış okumadınız. ay lav yu erdi.
Soylarının tükenmemesi gerekiyor. Gayet tatlı yastık gibi yatılması gerekiyor o göbeklere.
Göbek deliğindeki beyaz pamuklara bakmadan umarsızca karı koz peşinde koşan ayı yoginin normal hayattaki halidir.

Acil şifalar.
her kadının kalbinde göbekli bir bey yatar
limon o değilde tüm harun,ablalar senin gibi göbekli mi onu merak ettim şimdi.

edit : dur anlayabileceğin şekilde yazayım kadın taklidi yapan erkeklere sözlükte biz harun abla diyoruz.
Göbeksiz erkek mi olur? Tabi ki erkek göbekli olmalı.
Kaslanıp taş mı kesilelim bunumu istiyorsunuz. yumuşak his her zaman seksin davetiyesidir.
emekçi erkeklerdir. sabahın 7.30-8.00 inde mesaiye poğaça börek veya ekmek arası bir şeyler ile başlarlar öğlen aynı şekilde beslenerek akşama kadar ( ki mesai saatleri çok değişken bu ülkede ) çalışırlar evlerine ekmek götürebilmek için. öyle çalışmayan ailesinden para alıp hayat sürenler gibi öğlene kadar uyuyup öğleden sonra salona gidip tek amacı kızları etkilemek olanlar gibi şey edemezler..

konuyu saptırdım iyice devamını diğer arkadaşlar getirsin. aman vermeyin bu üzgün kaslılara.

görsel
Sevimli erkek tipidir.
dumduz tahta gibi fiziktense, az gobekli erkek her zaman daha tatlidir.
bira gobegi ve kacak kat cikmadigi surece tabiii.
görsel
Gölgelerin efendisidir. Ne cahil adamsınız.
erkek adamın az da olsa biraz göbeği olacak. göbek erkekliğin şanındandır diye boşuna dememiş atalarımız.
türk erkeklerinin genelidir.. hiç sevmediğim insan türüdür.. anca yiyim, içim, yangelip yatayımcı tembel üşengeç tiplerdir.. şişko yağ tulumları iğrenç böğğ.
hayaller kıvanç tatlıtuğ, gerçekler kıvanç tatlıcıtombaktuğ.

görsel
izlenimime göre göbekli erkekler son dönemlerde revaçta..
Valla bu aralar benim, biraz saldım kendimi, yemeğe ve tatlıya abandım, hemen balkon gibi çıktı...

Şimdi hem havuza gidiyorum, hem kendim bişiler yapıyorum...

Mesela bi entry girip yatakta 30 mekik çekiyorum....
Biri bizi itlaf etsin. Öküz gribiyiz biz.
görsel

Ne zaman görsem gülümseme oluşuyor.
Evet ben, yanlis duymadin. Ben, yasar usta ! Evet, gobekliyim.
Şahsımdır. Götü göbeği saldık bu aralar
Alkölü bırak periton zarın kendine gelsin bebek.
(bkz: kingpin)
Ülkem kızlarının onda dokuzunun favorisidir. Hafif göbek isterler en azından.
var göbek. bizi seven hatunlar böyle sevsin.
Hadi ben kaçtım o zaman.

Kapış kapış giden erkek modelidir.