bugün

doksanli yillarda piyasaya cikmis, simdi tam zamani gibi bir cok sarkiya imza atmis. Benden azadsin isimli parcasini caylagin tekine vermis. Radyolarda arada sirada sönmüyor atesimiz isimli parcasi calinan. Yeter artik ciksin artik yeni albümü dedirten türk popcusudur.
Ayrica ilk ve tek olan albümünde bas tacim ve söküp atamam isimli parcalarida cok hostur.
tam olarak emin olmamakla beraber 1996 diye hatırlıyorum; kapağında, sol kulağında halka küpesiyle, mavi gözlü siyah beyaz bir sibirya kurduna sarılıp poz verdiği, 'tam zamanı' adlı bir albümü olan eleman.

bütün sözleri ve müziği kendisine ait o albümden benim aklımda kalansa, 7 numaralı şarkısı baştacım, kesinlikle dinlemeye değer, reha'nın aşk çiçeği şarkısı ayarında, gökhan kırdar'ın yerine sevemem şarkısı tadında ve onur mete'nin bitmesin şarkısı kıvamında bir şarkıdır, tarkan'ın sarıl bana ya da harun kolçak'ın yanımda kal şarkısına da benzediğini söyleyebiliriz ama aslında en çok, jale'nin sevdam acıyor şarkısını anımsatıyor gibi geliyor bana, belki de aşkın nur yengi'nin serserim benim şarkısı... bilemiyorum...

unuttum derken bile
gözlerim dolu hala
sevmedim derken bile
yüreğimde fırtına

bu anlamsız gurur
senden bana hatıra
seni yakan beni yakan bizi yıkan

her yerde izin var
her yerde sen varsın
sen benim canımsın
terk edip gitsen de
vazgeçmem bitse de