1. 1.
  Ana malzemesi avokado olan bir meksika mezesidir.
  ... la douce
 2. 2.
  cips yerken asla vazgecemeyecegim, meksikan mezedisir. guzeldir, yesildir, biri bana kaybolan yillarimi geri versin dedirtir.
  1 -1 ... acdevilde
 3. 3.
  yanında salsa ve cips gerektiren mezedir.
  ... purp
 4. 4.
  Avokado, sarımsak, domates, limon suyu, zeytin yağı, tuz, karabiber, pulbiber ve fesleğenden oluşan, ağırlıklı ispanyolca ve Portekizce konuşulan ülkelerde tüketilen bir çeşit mezedir. Genellikle tortillas dedikleri dürüm tarzı yufka ekmeğinin içine tavuk ve salatalik ile birlikte sos olarak ilave ederler. Ben içine humus yapar gibi tahin ve kimyonda kattım ve çok lezzetli oldu. Tavsiye ederim.
  1 ... ridemsn
 5. 5.
  avokado ile yapılan aztek kökenli bir meksika mezesidir. Genel olarak avokadonun ezilmesiyle ve domates, tuz eklenmesiyle yapılır. dip sos olarak totopo isimli tortilla cipsleriyle ya da etin yanında tüketilir.
  ... architectus
 6. 6.
  Avokadoyu tüm dünyaya tanıtan sos olarak bilinir kendileri. Oysa ki avokado tek başına tatsız tutsuz bir meyvedir. Olmasa da olur yani ama Guacamole sos olmaz sa olmaz.
  ... sarmisakli
 7. 7.
  Avokadoyu sevmiyorsaniz bununla baslayabilirsiniz yemeye. Ben biraz soganini kaciriyorum az koymak gerek cunku genelde kahvaltida yiyorum gun icinde artik hayirlisi... ustune de pul biber serpiyorum mukemmel oluyor.

  Edit: 1 avokadodan yapiyorum 4-5 gun dolapta bozulmadan duruyor sos.
  ... zero two