bugün

durmadan gülerler ve acayip bir tarzları vardır. düşman başına, enteresan seslerde çıkarırlar.
sürü halinde dolaşmanın güvenliğini keşfetmiş dişilerdir. bunlarda ayrıca bir cesaret artışı da gözlemlenir.
yürüdükleri yolda durmaları halinde kavşak görevi görmeye başlarlar ki en fazla laf yedikleri an bu andır. bekleme yapmayın kızlaaarr. *
Gezme anlayışları kol kola girip okul bahçesinde volta atmak olan yaratık grubu.
her seferinde lezbiyen sanıyorum ben bunları ama yine hayal kırıklığı.
Aynı sayıda erkek bulup "grup olalım grup" demek istediğim gruptur. Lan her şeyi mi birlikte yaparlar, aynı anda gülerler, aynı anda tuvalete giderler, aynı anda kantine giderler, aynı anda... Diye uzar gider. Sanki bir tanesi gerçek diğerleri onun gölgesi gibi.
Sürekli birlikte olurlar. Tek yumurta ikizlerini bile halt edebilecek özelliklere sahiptirler. Gidilen mekanları kapatmış gibi olurlar. 3-4 kişiyseler fazla zararı yoktur. Daha fazlaysalar 'çingen çalar kürt oynar' lafının göstergesi olurlar
sürü psikolojisi.
lise öğrencileridirler. büyüyünce geçer.
bu kızlar ulusal kezbanlar birliği üyesi olup, içlerinden biri popüler kızdır ve diğerleri onun etrafında vitrin yaparlar. özel hayatları birbirinden ibaret olmakla birlikte bunlardan biriyle sevgili olan erkeğin bütün özelini diğerleri bilir.
kesinlikle aralarından birinin namus bekçisi keziban olması ve onun şansınızı 0'a indirmesi muhtemeldir.
lise ve ilkokul yıllarında karşılaşılan kızlardır. üniversitede bu kızların grubuna erkeklerin de eklendiği ve beş altı kişiyle topluca gezildiği gözlenebilir.
hepsi birden yan yana gezip yolu tıkamadıkları sürece sorun edilmemelidir.
bilimum epilasyon aleti, ped ve şampuan reklamlarında görülürler.

havalı yürüyüşleri vazgeçilmezlerindendir. mümkünse bi de bi erkek olur esas kıza göz kırpar, güler bişi yapar. esas kız genelde ortada yürüyendir bi de.
bunlar beraber olmadan bi çorap dahi alamaz, eski sevgilisi yada hoşlandığı çocuk mesaj atsa hepsine anında yetiştirip ne yazayım ne yazayım diye sormadan cevap atamaz ama sosyal medyada "ben kendime yeterim, yek ve sek;)" durumları ve tweetleriyle dikkat çekmeye çalışırlar. önce süründen kurtul canım benim dedirtir.
Yalnız insanların tam tersidirler. Tek kaldıkları görülmemiştir
wcye bile birlikte giden, 32678 saat dönmeyen fikirdaş ekip.
kardeş oluyorsun bir süre sonra, çok güzeldir..
hey gidi günler..