1. .
  kadıkoyde cogu vakit acık olmayan kitap evi.pazar za churche,ayine filan gitmislerdir de diger bazı gunlerde de acık olmayabilir.aradıgınız kitapları kargoyla ingiltereden makul fiyata getirtir.en gıcık tarafı her gitmenizde elinize bir kagıt sıkıstırmalarıdır.misyonerlik yapıyorsanız acıkca soyleyin gelin hristiyan olun diye yok hafta sonları bilgi amaclı konferans varmıs da cart curt..o kadar buyuk binaları var tam olarak bi boka hic yaramadı.ben olsam ne guzel dodurudum icini gereken kitaplarla.onlar otursun cookery yapsın,klasik muzik dinlesin,ortalıgı coffee kokutsun,alanları olsa british gardening de yapıp sular cimlerini yemkeklerini dısarda yerlerdi.gerci gecen dısarda yediler ama betonda.nerde yerlerse yesinler bize ne atacagım kadar bok atmısım.
  ... ancientmariner
 2. .
  Marmaris de barlar sokaginda bir gece kulübü. içeride müşteri azsa damsız da girebilirsiniz, ki böyle zamanlar hızlı erkekler için pek de iyi zamanlar değildir. Nispeten küçük bi bar.
  1 ... nickyork
 3. .
  marmaris'in seks yuvalarından biri. yaz aylarında damsız girmeniz imkansız gibi birşey. ancak içeri girdiğiniz an, ağırlıklı olarak rus ve alman olmak üzere sayısız güzellik sizi beklemektedir. tek kızla girip 2 ya da 3 kızla çıkmamanız gibi bir ihtimal yok. bir rusla girdiğimi hatırlıyorum ama çıkarken kaç kişiydik pek hatırlayamadım. güzel, hoş sevimli mekandır. bira 9 tl'den başlar, gidecek arkadaşlara da şimdiden sevgiler.
  -1 ... tonights the night
 4. .
  ingilizce: 'sera'
  ... that s awesome