bugün

Gaysin erkeklerden hoşlanıyorsun anladık yazarı. ama yeter tutturmuş bir ibneyimde ibneyim tebrikler kardeşim.
Evlat olsa uzaktan sopayla sevilir.
Ne zamana ölür acep?
Hic sevmem bunu. Sozlugun imajini bozuyo. Yok escinsrlsiniz yik bilimsel. Sanki bir sen escinselsin biraz olgun ol mk.
kendisine olan hislerden bir demet. https://www.youtube.com/watch?v=9UqC7dmdTp0
benimle kankişto olmasını istediğim yazar. beraber erkek keseriz.

not: gay değil,kadınım.
görsel
Yeni, yine, amk yeniden nick altinda vicik vicik samimiyetin, kaliteli mizahin, zeka dolu esprilerin döndüğü bir yazar.

Iyi ki sizler ve cancisleriniz var yoksa cok sıkıcı olurdu burası. Volendam taraftariyim bu arada.
ya bak bebeğim, güneş ışığının depresyona iyi geldiğini bilmeyen insanlarla dolu bir dünyada yaşıyoruz. bunu köpeklerde bilir, fakat güneş ışığının fazlasının, depresyona sokabildiğini yeni öğrendim ben. galiba bu yüzden olacak; depresyona girer gibi oldum. sonra da kendime dönüp "depresyona girmeye hazır olunca, güneş bile bahanen" diyerek kendime kızdım. bazen de yok yere, ece ayhan'dan daha ters bi herif oluyorum; kendimle didişip saçlarımı yoluyorum. böyle olunca da canım insan çok çekiyor..
bir ibne. nam-ı diğer Totoş.
Kiz yazarlarin rahatsiz etmemesi gereken yazar. Kistiniz suradan.

Yakisikli beyler eqlesin.
Kaç tane hesabı olursa olsun size batan ne?

Bir yazar, çok sempatik.
sözlükteki ilk dostum diyebilirim. benden ilham alıp fotoğraf paylaşma furyasına bir zamanlar adını yazdırmış idi. devecialpaydan eskidir.
şu ulusözlük'ten bir kopamadın yazarı..

görüşmeyeli nassın kurban?
(bkz: tek kişilik yatakta 2 kişi yatmak)

Anılar canlandı.
mümkünse kendisiyle tanışmak, koklaşmak, eğleşmek, muhabbet etmek isterim.

not: ayyyhh bana yürüdü, kalbim nasıl atıyor.
ramazanda iyi iş yapacak olan hazrettir.

bizim millet ramazanda yok tezveren hazretleri yok adak hazretleri yok züğürt baba hazretleri gibi yatır, katır, türbe işlerini çok sever. oralara gidip dua eder, dilek diler, hu çeker vesaire vesaire...

calhawi de eğer biraz okuyup üflemeyi öğrenirse adına türbe açar ve parayı götürür. türkiyede din bu şekilde gidiyor. bizim millet allahtan çok efendi hazretlerinden bir şeyler istiyor.
https://www.youtube.com/watch?v=5GNE51G207g

hadi bunu da izle....
sözlük erkeklerin pipisi üzerinden rant yapmaya çalışan yazarımtırak.
severdim bunu bir duruşu var diye düşünüyordum ama.
ama işte herkes gibi ama.
(bkz: looser)
Allahın topu.

silinse de kurtulsak.

hem ateist hep oğlancı.

böyle ortamda can güvenliğimiz yok lan!
nefretimi kazanmaya başlayan yazar.

bir tutam eşcinsellik
bir tutam ateizm
alabildiğince anarşizm

buyurun marjinal yazarınız hazır
afiyet olsun.

Edit:işbu yazımda eşcinseller,ateistler hakkında art niyet olarak birşey söylenmemiştir, aranmamalıdır.
Yaratılanı sevdik yaratandan ötürü.
Sanırım boş bir arkadaş.
pipi sevgisi olan bir yazar.

neden bu sevgisi sebebiyle carmiha geriliyor anlamadim.

biriniz adama istedigini versin, siz de rahat edin o da rahat etsin.

hayir bende olsa ben vericem yani.
bu da yeni çıktı. insanlarla tartış tartış, say, söv. bilmem ne olay senin ibneliğine gelince;

--spoiler--
ya oğlum size ne?
kime ne?
--spoiler--

bunu başta kendine sorsa da hiç tartışma başlamasa yazarıdır.

[edit: bi de açık eksiliyormuş. aboovvv. allah ibnenin bile ergenliğini tamamlamışını versin]

[edit 2: bi de havlii öhm öhm.. favlii]
Bursalı oluşu şaşırtmayan yazar...

Bur-sa-lı-sın...
kendisi alim ulema kesimindendir. istanbul'un kuşatılması sırasında şehit düşmüştür. zat'ın türbesi eyüp sultandadır. evet!