akrep burcu iyi .iker la bu yazardır.

(bkz: burçlardan kişilik tahlili yapan gerizekalı)
(bkz: akrep burcu erkeği)
(bkz: akrep burcunun sex burcu olması)
(bkz: akrep kızları akıllı olsun akıllı)
görüşlerindeki sağlam duruşundan ötürü tebrik ettiğim, tanımam ama allah yolunu açık etsin dediğim yazardır.
birinci nesil yazar olmasına rağmen bugün rastlamış olduğum ve nickinin ingilizce olmasından dolayı mıdır nedir hemen profiline girme gereksimi duymuş olduğum ve karmasını görünce kısa bir şok yaşadığım yazar. biz 150 yapalım bari sıradanlaşmayalım diye göbeğimiz çatlıyo arkadaş gitmiş -400 küsürlerde o 500'ü bulur söyleyim birader sana.. ama bir insan ne yapar ki? bu kadar eksilenir arkadaşım? matematiksel olarak ele aldığın zaman - (eksi)'yi boşver senin karma olmuş 400 küsür ben yapamam ya cidden yapamam... *
tanımam etmem desem yalan olacak eski sayılabilecek bir yazarım, ama ne bir bilim adamına hakaret etmek, ne de sözlük yazarına yobaz demek kimseye bir şey kazandırmıyor.*
yobaz olduğunu inkar etmeyen yobaz.

yobazdır fakat (#4332809) bu entrysinde haklıdır.
tanımam etmem kendisini lakin doğru demiş. darwin icin 'soyunu inkar etmeyen vefalı evlat' demiş, ne güzel demiş.
kendisi darwin e süper bir bilimsel makale ile ayar vermiştir gerçekten. ömrümde gördüğüm en ilginç bilimsel makalenin yazarıdır aynı zamanda. içerik olarak tamamen galiz bir hakaretten oluşan bu bilimsel makale tek bir cümleden ibaret.
tanısam etsem mi acaba diye düşündüğüm yazar!
tanımıyanlara fena koymuştur.
sevgi dolu güzel insandır. lan o değil de babanıza küfretse bu kadar zorunuza gitmezdi di mi?
tanırım ederim kendisini ve yobazlık ile alakası olmayan bir bünyeye sahiptir.
bir insanın yobaz olup olmamasını evrim teorisinie inanıp inanmamasına bağlayacak kadar sığ düşünen çok hücreli yaşam formlarının kapasite yoksunu tespitlerine maruz kalan bilgili kişilik.
henüz yazılarını okumama rağmen (#4357706) nolu entrysinde bilmediği bir konu hakkında atıp tutabildiğini gördüğüm yazar.
sozlukte bir basligi solda gorunce entry yazani tahmin etme oyunu oynasak, sip diye bulurum valla yazari.

(#4358610)edit: is bu entry yazari yermek icin yazilmamistir. nargile manyagi oldugunu dile getirmeye calistim.
zamanında x sebepten dolayı* sürtüşmüş olduğum, şimdilerde ise y sebepten dolayı ısındığım yazar.

(bkz: besiktas)
(bkz: juventus)

edit: gelen düzeltme sonucu z sebepten yine soğuduğum, ç sebepten tekrardan ısındığım yazar.

z= fenerbahçe (beşiktaşlı değilmiş. bu da benim mallığımdır. adamın 15bin entrysi var ak)

ç= çaykur rizespor
Hakkında bu kadar entry görünce öldüğünü sandığım eski yarış atı. Ne attı ama...
yazdıklarını okuduğumda mutsuz bir insan olduğunu düşündüğüm ezberci yazar. Baskın oran dan itinayla uzak durduğu belli,85 yıllık ezberleri ardı ardına sıralıyor yazarımız.

yüzerken bile terlerdi,mutsuz çocuk...

diye yazmıştı biri,birine. ismi anımsanamayan o ''biri''nden,bu yazarımıza gelsin bu umutsuz vecize.
zirvede tam yamacımda oturmuş beni çılgınlar gibi güldürmüş komik insan. iğrenç espriler de var arada tabii ama hepsi de diildi be. *

keyifsiz * olduğum halde neşelendim bu adamın laflarında. yıkama yağlama yapasım var çılgınlar gibi. *
kesinlikle zirvenin en eğlenceli adamıydı. 32 yere birden yetişmek durumunda oldugum için bazı esprilerini kaçırmak durumunda kaldım. ama allahtan arkadaşlar mavi kaplı defterime tek tek not etmişler. teşekkür ederiz. abi iyi ki geldin diyorum. bir dahaki zirvelerde buluşmak ümidiyle.

kral adamsın vesselam!
kötü espri yapmış olduğunu vurgulayan arkadaşlara aldırmaması gereken yazar. herkes güldü sonuçta. adamda sunum iyi abi, o çok önemli. * *
At Yarışlarını ilgiyle Takip Eden sözlük Yazarımızdır.

edit-eksilemenin anlamı nedir bu entriyi
zirvede muhteşem esprileriyle bizleri şaşkınlık içinde bırakmış yazar.

hızını alamamış ve an itibariyle msn de devam etmektedir.

carriye su içer ve film tam o anda kopar..

grand: afiyet olsun
carriye: merci
grand: hangi merci, adli merci mi?
carriye: ...

başka bir şey demiyor ve susuyorum. *
karma puanı ile herkesten övgü alan yazar..
siyah atkı beyaz gömlek siyah ceket kombinasyonu kendisine yakışan yazar abimiz..
ceket lacivert, kravat da sarı olsaydı bir fenerli için daha şekil olurdu ama.. *
bir mon cher havası olan ayrıl da gel demek istediğim ama bir türlü terennüm edemediğim samimi fikirlere malik olan kişidir.

--spoiler--
ebnâ-yı beşer birbirinin kardeşi... hülyâ!
olsun, ben o hülyâya da bin canla inandım.
--spoiler--