bugün

allah zeval vermesin.
bu ayki kazanç.
görsel
pinsiz bir hesap olsada alsak dediğimiz sistem.
türkiyede reklam veren sayısı az olduğu için.reklam veren yerine yayıncıyı ezen oluşum.
Sayesinde universite harclarimi odedigim google'nin en guzel nimeti.
ahh nerde eski tıklama oranları BGBG'ler, nerde hesap özetine bak bakk dediğimiz günler. gittikçe cimrileşmeye başladı.
Yazılım notlarım isimli blogumla üç defa almaya çalıştığım ve yetersiz içerik yüzünden alamadığım hesaptır. Bilen birinden yardım alınır.
sıfırdan başlayanlar için davetiyesiz bilgilendiren site önerilerine açık olduğum konudur.daha çok youtube'dan para kazanmak için.kendimiz video çekmeden internet sitelerinden aldığımız videolarla ne derece ilerleyebiliriz ve bu ne kadar yasaldır?
Türk webmasterların en büyük geçim kaynağı.
içerik bazlı reklam yayınlayarak hem reklamverene ihtiyacı olan ziyaretçi veya müşteriyi sağlayarak hemde yayıncısına Türkiye de en çok kazandıran firma olarak Türk Webmasterların ve reklamverenlerin olmazsa olmaz reklam firması.
Yayıncısını zor kabul edip, hatasını affetmemesiyle meşhurdur.
hesabımda 150 lira bulunan ve 200 liraya tamamlanmadan çekilemeyeceğini vaad eden site. 200 lira olur,seneye.
ayda 1.750 lira gelir elde ettiğim öğrenci dostu yeni mezun kardeşi güzel şirket.
üniversite, yurt, lise gibi bilgiler veren siteden aylık 3.200$ dolar kazandığım 1 cent dahi fazlasını alamadığım sinir bozucu reklam şirketi.

belirli bir paradan sonrasını vermiyorlar mı ne.

günlük bin başı gösterim ise 350 TL olarak gösteriyor oysa ki.
ayda 4520tl kazandığım ekmek kapısı.
kapıyı zorluyorum ve bu ay hedefimi 6000 e çıkartıyorum.
amına kodumununda youtube neden senin memlekete uyumsuz diyor ? abd de yapılamıyor ki amk.
Cimri olan sistem.tbm 0,7 lerde geziyor.iyice sapıttı bunlar.
bundan birkaç yıl önce tbm'ler 0,20$ civarında gezerken artık 0,10 tl'ye şükretmemize neden olan google servisi. başka alternatif yok, mecbuuuur napcan?
kalitesiz sitelere düşük tbm verip ağğğhhrr gibi tepkiler alan google servisi.

(#24206438)
zamanında elimde iki tane vardı.
şimdi puf oldu gitti.
google reklam servisi.0,27 tbm ve %2,8 to ile az uz kazandıran servis. Neydi o öyle amk 0,12 tbm falan. arada ayıp eden servis.
Kanalıma koymayı düşünmekteyim. Kanal tamamen ingilizce videolarından oluşuyor. ingilizce daha çok kazandırıyor falan diyorlar. Bunu nasıl belirteceğim peki sadece kanal ayarlarından abd ve ya ingiltere yapmak yeterli midir? Bide adsense de kanal dilini ingilizce yapmak? Bilenin yeşillendirmesi önemle rica olunur.
Adsense hesabından anlayan bana ulaşsin hesabimdaki yüklü miktardaki meblağı banka hesabina transfer ederken sorun yaşadım.
benim patron.
Gecen 350 tl ödeme aldigim şeyimsi. Parasının bereketi yok Amk. Ayrica youtube kanali uzerinden içerik önerilerini bekliyorum gençler yardim edin abinize.
yine sevindirdi kerata.
Anlayan gençlerden yardım beklediğim platform.
arada karşılıklı gerilsek de artık ekibiyle iyi bir barış yaptığımız platformdur. adsense ekibi 6. yılımızı kutlarken bu sinyali vermişti. sitelerimin seo değeri yükseldikçe tık başı maliyetler yükseldi. böylece bu ay son 6 yılın en yüksek değerine çıkmış olduk, 8bin 732 tl. bundan sonra bir engel görünmüyor, sürekli zyaretçi kazanacak ve sürekli yükseleceğiz. önemli olan doğruları yapmak. yavşaklığa vurmamak işi. rakip sitelerin düşüşüne de hunharca gülüyorum. ah puştlar nasıl da link kasmış, illegal işlerle uğraşmışlardı. şimdi 300 tl kazanıyorlarsa iyidir. 21 nisan google algoritma güncellemesi geldiğinde hepiniz dibi göreceksiniz ibneler.