bugün

katledilen yavrucak. katili olan orospu çocuğu sadece hapiste yatacak düşünebiliyor musunuz ? idam cezası geri gelsin be.
büyük bir çoğunluğun annesini sucladigi suçsuz gunahsiz Yavrucak. günah keçisi aramaktan başka birşey değil bu.

ulan evden cikarmamak ne demek ya, bu dünyada bu ülkede cikmadigi evin içinde babası tarafından tecavüze uğrayan kizlar var, siz neyin kafasina oturuyorsunuz.
bütün küfürler o şerefsize gitsin!
ailesine sabır dilemek bile boş. haberi duyduğumdan beri içim bomboş. o aileyi ne teselli edebilir ki?
o üzüm gözlü cimcimeye kıyabilecek kadar insanlığını yitirmiş insanımsılar ve bunları koruyan başıbozuk bir sistemin olduğu ülkede bu aileye ne denebilir ki?
ölen öldü başın sağolsun mu?
artık adalet gelmeli, bozuk düzen düzelmeli. ama insanımıza bakıyorum...off allahım.

ah güzel yavru, özel yavru, sen bu maddiyat için yüreğini bozmuşların düzeninde telef olmuş yavru, sen bizleri affet.
kıyamam ben sana be. dilerim vicdanını kaybetmiş katilin, sayende vicdanına kavuşur da vicdan azabından ölür.
Idam cok kisa ve acisiz. Bu pici idam kesmez. Orasini burasini kesip kaynar suya atcan orda 2 gun kaynatcan pezevengin evladini. Olmemesi icin gereken ilaclarida vercen tabi.
allah rahmet eylesin. melek kadar temiz çocuğa yazık ulan.
korkulanın başa geldiği küçük kız. orospu çocuklarına yem olmuştur. en kısa zamanda o yakalanan şahsın içeri atılması ve içeride şişlenerek feci şekilde öldürülmesini umduğum olayın kurbanıdır.

lanet olsun sizlerle aynı havayı soluduğuma!
ÜLKEDEKi ADELET SISTEMININ BOZUKLUGUNDANDIR, HAKIMLER BU CANIYE IYI HAL INDIRIMI UYGULAYACAKTIR HATTA KIZIN RIZASI VAR iSTESE KURTULURDU DIYECEK HAKIMLER VAR ULKEMIZDE YETERKI BIRIN ADAMI OLSUN BU ONUN BUNUN EVLADI!
ne yazık ki bu ülkede artık böyle olaylar bizi şaşırtmıyor 5-6 yaşındaki çoçuklara tecavüz ediliyor canlı canlı insan yakılıyor ve bu ülkede hala idam cezası yok artık bir şeyler yapılması gelekiyor o şerefsizin linç edilmesi lazım pislik o adamla hala aynı dunyada nefes alıyoruz umarım hapiste cezası verílir.
görsel
dünyanın en acı verici ölüm şekli yanarak ölmektir. altı yaşında çocuk bıçaklanıyor ve canlı canlı yanarak ölüyor. attığı çığlıkları düşünün "anne" diye. şimdi o aşşağılık herifin asla bu acıları çekmeyeceğini içeride besleneceğini düşünün. Allah'ından bulacaksın it oğlu it. ciğerim kanadı resmen.
allah ailesine sabır versin. katilin allah belasını versin acilen çocuk istismarına, çocuk katillerine idamın gelmesi gerekir. Başka türlü bu eğitim yapısıyla insanların bu seviyesiyle önüne geçilebilecek başka yol görünmüyor. Ne istedin ulan küçücük kızdan kitapsız ?
talihsiz yavru...mekanı cennettir.

yok ya, tanım falan yapamayacağım, ne olursa olsun.
sabah star haberde denk geldim bu kızımıza, fotografını koymuşlar, "kayıp" olduğunu söylüyorlardı, annesi ile röportaj falan yaptılar, kadıncağız ağlıyordu haliyle.
hanım da ben de fevkalade üzüldük, inşallah bulunur diye dualar ettik. ettik etmesine de takriben saat 8.15 gibi evden çıktım, arabanın radyosunu açtım, best fm'de cem arslan'dan öğrendim gizem'in acı sonunu...

dünya başıma yıkıldı, hanımı aradım hemen, o da kötü haberi almış ağlıyordu...

gün boyu tv'lerde, internet haberlerinde hep o vardı.

ben ise suskundum.

insanlık nasıl bu kadar ölmüş olabilirdi?

sustum, hala susuyorum.

şu son 15-20 günde kaç çocuk hunharca katledildi? tecavüze uğradı?

tamam bunların failleri cezaevlerinde türlü türlü işkencelere maruz kalıyorlar, cezalarını misli misli çekiyorlar ama, insanları bu vahşete iten nedir?
bir insan ne kadar sapık olursa olsun, bu işin sonunda başına geleceğini bile bile neden böyle birşey yapar? buna nasıl cesaret eder?

anlamıyorum...
insanları bu hale sokan sebep ne?
çözemiyorum...

ama gizem ölüyor, gizemler katlediliyor...

allah bunları görüyorsa, bu dünyanın hesabı, öbür tarafa kalmamalı.

nur içinde yat gizem, mekanının cennet olduğunu hepimiz biliyoruz kızım...
Ne söylense havada asılı kalacağı, içimizdeki öfke ve kinin kelimelerle anlatımının mümkün olmadığı bir katledilişe kurban gitmiş minik yavru, güzel kız.

Türkiye'nin en büyük ceza hukuku profesörlerinden faruk erem acaba ne derdi bu durumda? Cezanın amacının rehabilitasyon olduğunu okudum ve buna inandım. Suçun doğuştan gelen psikolojik ve sinirsel nedenlerle işlendiğini ve bir hastalık olduğunu savundum. Ama ilk defa yukarıda bir arkadaşımın dediği gibi şeriatı istiyorum.

Ümanist yaklaşımla ceza hukukuna yaklaşabilmek için, ilk önce hümanist bir toplum yaratmak gerekiyor. Kin ve nefretle büyüyen bir topluluğa ümanist yaklaşımla ceza hukuku uygulamak maalesef olumlu sonuçlar doğurmuyor. Evet, bu adamın sağaltılma olasılığı yoktur. Ceza hukukunun amacı, toplum içindeki intikam ateşini de söndürebilmektir. Ancak, bu adamın ölümü bile toplum içindeki intikam ateşini söndürmeye yetmeyecektir.

Son olarak... Toplum vicdanı bu katilleri ve sapıkları unuttukça, devlet gerekli korumayı sağlamadıkça, cezaların ağırlığını arttırmadıkça bu katiller ve sapıklar elini kolunu sallayarak dolaşmaya devam edecektir. Kaçımız cem garipoğluna duyduğumuz kini ve nefreti hala ilk gün olduğu gibi duyabiliyoruz? Münevver Karabulut öldürüldüğünde gerekli yaptırımlar ve koruma tedbirleri sağlanabilmiş olsaydı, bugün bu güzel kız bu kadar kolay katledilebilir miydi, düşünmek gerekir. Eğer ki, Ceylan Önkol cinayetindeki sorumlular kaza sonucu bahanesine sığınılmadan ortaya çıkarılabilse ve gerekli yaptırımlar verilse, Berkin Elvan öldürülebilir miydi?

Peki kaç çocuğumuzun daha katledilmesi gerekiyor, gerekli ağırlaştırmanın yapılabilmesi için? Yine de ümanist yaklaşımdan uzaklaşılmamalı; ancak çocuk cinayetleri ve kadın cinayetleri için en azından belli bir süre idamın geri getirilmesi sağlanmalı.
http://video.uludagsozluk...n-%C3%A7ak%C4%B1r-115053/ sonu işallah böyle olur.
6 yaşında öldürülmüş kızcağızımızdır. garibim işkence görmüş bi de bu şerefsizlerden. yakmak nedir hatırladıkça kötü oluyorum. ufacık kızdan ne istemişler nasıl kıyabilmişler anlamış değilim. insan olamaz bunu yapanlar. allah bilir 3-5 yıl yatıp çıkar bu şerefsizler. çok yazık gerçekten de içler acısı.
Bu ülkede hala anne-baba olmayı düşünen varsa büyük cesaret. Böyle bir acıyı göze almak gerekiyor, son haftalarda istisna olmaktan çıktı.
(bkz: tck 82 1 b ve e ceza karşılığının idam olması/#23657813)
vefat etmiş cancağız yapacak bişey yok katillerinin bulunup onlara da aynı şekilde eziyet edilerek öldürülmesi gerekir ailesine allah sabır versin. amin.
Özür dilerim yavrum. Beni bağışla.
ah yavrucak!

ne kadar çok ne kadar sık yanar oldu içimiz ne kadar sık gözü döner oldu halkımızın. anlamıyorum anlamaya çalışmak da istemiyorum bu zihniyeti. sen çocuk de bebek de genç de insan de ne dersen de... kimin soluğunu kesmeye hakkı var insanın hele işkence ederek? anlamıyorum! kimse anlatmasın ruh halini bir sapığın bir katilin... ruhu olmayanın ruh hali olmaz çünkü...

ışıl ışıl çocuk ruhun huzurla cennete ulaşmıştır dilerim, ailenin düşleri burda yarım kalsa da sen orda mutlusundur dilerim...
insanların bukadar üzüldüğü bir konuyu kimsenin meclise getirip bu suclular ıcın anayasada daha agır cezalar eklenmeli, iyi hal indirimi uygulanmamalı, cezada hiç bir indirim yapılmamalı, agırlastırılmış müebbet hapis cezasının şartları agırlaştırılmalı, güneş yüzü görmemeli vb cezaları dile gitrmemesi ilginç! halkın sokaklara dökülmesi için illa gezi parkındakı gıbı polıs tarafından cadırlarımı atese verılmelı veya mısırda idammı olmalı, van üşümeli veya herkesin ermenimi olması gerekir1 bu ulkenın aydınları, sanatcıları bu olayı gundemde tutup neden bundan sonrakı cocuk olumlerı ıcın birşey yapmaz!
Ne kadar utanılası bir ülkede yaşadığımızın bir kanıtı daha olan güzeller güzeli melek.
savaşlarda bile kadınlara ve çocuklara dokunulmaz. sen nasıl bir hayvan herifsin acaba merak ediyorum.
insanı keder boğan hikayesiyle dünyadan göçüp giden bir kardeşimizdir.