bugün

Cehennemin en dibindeki Bok çukurundan çıkmış, Sözlüğün dalton kardeşleri. (Yedeklerde de traveler, rumeli, tengir gibi tipler hazır bekliyor.)
görsel

Tıpkı daltonlar gibi bir bok da becerdikleri yok.

Anca öyle Gibson abilerinin etrafında toplanırlar, birbirlerini şukulaya şukulaya bir hal olup, hâlâ da 15 kişilik sözlükte çok popiyiz tribine girerler.
Sayılan isimlerden biri olmak benim için onurdur; zira hepsi benim popçiki kankililerimdir. Zoruna mı gitti? Diğer bir başlıkta yazdığın üzere eğer sevgilinle girip kızı o 10 kişilik gurubun insaflarına terkedeceğin heriflerin arasında bu dörtlü de varsa; emin ol biz kızı kurtarır ve namusuyla evine kız oğlan kız teslim ederiz. Delikanlılık müessesesi bunu gerektirir.
Senin niye mabadın kaşındı ki gece gece hazır galatasaray maçı da var, kendine niye bunu yapıyorsun felan kardeş…

Bok çukurundalar demişsin de biz çok şükür kendi memleketinde yaşayab, askerlik hizmetini yerine getirmiş ülkesine vergi ödeyen olgun yaşta insanlarız özetle senlik bir sey yok yani bu grupta…son olarak Bir dize vardır sana hatırlatayım;

Ben sana b.k demem
B.klar duyar ar eder,
Bir zerren düşse b.oka
Onu da mundar eder.

Hadi bak işine kusenleri felan ara, acun abine bitboks yap hadi abicim bir zahmet.
gibson, 0 0 7, cedidacer donuz listemdedir ama 0 0 7' ye hala sevgi ve saygı duyarım. advntst ise çok güzel bir insandır. çok severim, sayarım, ağabeyimdir.
çok sakat dörtlü mel mel 'de destek veriyorsa aman diyorum..

yalnız tengoş'u almazlar anında satar ,bucalı alkolik çingen'i bile satmıştı en iyi kankası. tengoş'a güvenen e-5' e düşer.

rumelili ise malın tekidir , iki koyun ver hala koyun der, alışmış kudurmuş olayı.
trevaler'dan ne isterler ,bildiğin şeker.

konuya dahil güzel sermayeler varsa ben üsttekileri anında satarım. tengoş'tan bulaştı satmak.

frankciğim mevzuda niye yok, olsaydı öperdim onu...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar