bugün

Bunlar anca Çadırlarda yeni anonim çocuklar peydah eder, terörizm yaratır. Insanlarin yaşamına mudahale eder. Başka da bir işe yaramazlar.
çocuklarımız da gelir sözlükte başlık açar.
yakın gelecekte bir çok cocuğa gezi isminin verilme olasılığını , gezi eylemlerinde çadırlarda kalırken , yaratan çapulculardır. vatana millete hayınlık yapmışlardır.
Yalnız hırsızları fena korkuttu çapulcular hala gece rüyalarına giriyo.
uludağ sözlük liseli çomar yuvası lakin bunları görüp sakın karamsarlığa kapılmayın.bunlar dünyada köpek yerine konmuyor kimsenin sikinde değiller anca kahve köşelerinde a haber izleyip dünyaya sataşıyorlar.ırgatlar harrana pamuğa gitsin.
haklıyken haksız duruma düştüler/düşürdüler.
tamamen zorunluluktan yapılmış yani yapılma aşamasında içerisine hiç aşk, sevgi konulmamış çocuklara dert olanlardır. götünün altındaki sıcak minder ile parasını babanızın ananızın ödediği internet başından yazması ne kolay değil mi teröristler falan diye. azcık beyniniz olsa zaten olayın özünü kavrardınız ancak yapacak bir şey yok. götünüzün altındaki o minder gidip kendi hayatınızı kendiniz kazanmaya başlayınca görecem ben sizin o "töröröstlör" diyen yamuk ağzınızı..
Türkiye'de belkide ilk defa devlete karşı yapılan en büyük ayaklanmalardan biridir. Birleşmek için böyle günleri beklemenin gereksiz olduğunun farkedilmesini sağlamıştır.
(bkz: K rt lütfen)
görsel
O binayi yapmak için.
Guven
Ozveri
Tecrübe lazim.

Bi kere yenildin kabul et.
Sende o saydiklarimin hic biri yok.
Biz halkiz.
Tanim: gezi capulcularinin hakli haykirislarindan biri.
gezidekiler halksa, biz neyiz o zaman.
Cümlenin başıysa şöyle devam eder; ananızı s.ksin.
Cümlenin başıysa şöyle devam eder; ananızı s.ksin.
meşhur kendi aralarında ahlak gözetmeden daire oluşturmuş mezhepçi eş değiştirip duran sözde sanatçılar önderliğide bir takım terörist isyana kalkışmış zümre.

destekçileri;

gavur medyası ve sermayesi!..,

ülke içinde gavur gibi yaşayıp müslüman ismi taşıyan kripto işadamları ve sözde elit kesim.
Direniş değil vatana ihanettir. Açılan apo resimleri,kürdistan flamaları,yabancı ülke ajanlarının ortalıkta cirit atması,solcu terör örgütlerinden geçilmemesi gayet net bir kanıttır. Ha yok biz onlardan değildik diyorsanız niye kim olduğunu bildiklerinizle yan yana duruyordunuz mk sığırları ?
baret ve maskeleri dolaptan tekrar çıkarma vakti gelmiştir.
siz eşşeğin sikisiniz, sikimsomik illerinizden bizim yaşadığımız yer üzerine fikir belirtmeyin..
taksim göbeğine birşey yapılacak adam ardahandan evet yapılsın diyor..
sen bi susta biz buradakilerle konuşalım istersen..
yaşadığım yer üzerinde nasıl yaşamak istediğim konusunda fikir yürütmeyi ve bunları söylemeyi istiyorum eğer izniniz olursa taa anasının dibinden..
ezikliğin bu kadarına da pes doğrusu..
yapacaz biz yapacaz!
biz ne dersek o olacak!
bari yukarıda yazdıklarımı idrak et de yaşadığım yerde yaşamımı etkileyecek şeylere olur olmaz yorum katma..
Yurdu icin savasan, halktır. Haklarını koruyan halktır. Ulkesini koruyan halktır. Biz halkın direnisini gerceklestiririz. Sizin gibi emperyalizm kolelerine karsı bu ulkeyi savunacagız.
kullanıldıkları ortaya çıkmıştır.
içlerinde birçok hainin olduğu da ortaya çıkmıştır.
fetö maşası oldukları söyleniyor şimdilerde.
Bırakalım bugün çapulcu desinler yarın belki de ne mübarek insanlar derler bunların bi dediği bi dediğini tutmuyor nasıl olsa. Boşuna laf anltmaya gerek yok
Polise molotof sallayandır,apo posteri açandır atmleri yağmalayandır.Bak daha internete yaydiklari saçma sapan asilsiz haberleri bahsetmedim.Gunumuzun çapulcularıda sokakta sultan tayyip erdogan diyerek ya allah bismillah diye bağırandır ya da teslim olmus askerleri linç etmeye kalkışan götlerdir. Eksilemeyip aklınızı kullanın aradaki çizgiye inanın.
feto maşası diyen çomarlar 2yıl önce hocaefendi diyordu.fetoya maşa olmak suç ise kandırılanlar yarra yedi desene.
-aşkım, berkcan baksana darbeyi nasıl önlediler.
+bizde direnmiştik böyle pelinsu.
-ay aşkım ama bak askerin önüne çıkıyor. ateş ediyorlar.
+benim gözüme de biber gazı gelmişti.
-ayy çocuk vuruldu, hala askerin üstüne gidiyor.
+yaa benim koluma da taş gelmişti.
-ohhaaa tank kullanıyor.
+bizim çarşıda toma aşırmıştı hehe.
-jetin üstüne atlayacaklarmış çatıdan.
+??!!!
jenga mı oynuyolar lan neyi yıkıyolar diye yukarıdaki entrye verdim tepki.