bugün

ankaralı destekçileri kuğulu parkta toplama sözü.

taksimde yaşanan zulmü herkes görüyor. Ben de bir şey yapmalıyım diyorsan, onlarca biber gazına sessiz kalmayalım diyorsan, yarın bir gün kuğulu park da yıkılırken yalnız kalmayım diyorsan 31 mayıs 2013 saat 19:00 da kuğulu parka.

not: lütfen daha çok insana ulaşabilmek için başlığa entry giriniz.

bazı akp yalakası anası silkilmişler yine iş başında anlaşılan. eksi veren elleriniz dert görmesin canlarım benim.

dikkat: küfür yok canım benim.
çarşı ankara'nın da katılacağı destek panelidir.
faça sahinimle gelip destek vereceğim eylem. son ses angara müziklerini de açacam ki eylem hoş geçsin.
izmirden sonra ankaranın da verdiği destektir. sabaha kalmadan eskişehirden de destek gelir yakında.
isterseniz özgürlük anıtında olun yüce başbakanımızı durduramazsınız!
saat 7'de orada olacağız.
istanbul'dan bizim angaralı bebelere selam çaktığım eylem.

Hadi bakalım cumhuriyetin başkenti, yüzümüzü kara çıkarma.
bari bunu yapalım diyerek orada olacağım eylem.
ankarada olsam kesin katılacağım eylemdir.
ama bugün iş çıkışı taksimdeyiz. sonuna kadar taksimdeyiz. biber gazı falan fayda etmiyor. hepimizi öldürseniz de ölene kadar taksimdeyiz.

edit: tabii ki eksi oy gelmiş. bu eksiyi verenşahısta ölüme gitmeye göt yok. yok.yok.yok. bu nedenle vereceğin en büyük tepki eksi oy vermek olmuş. teşekkürler.
behzat amirim de orada la.
belki bu toplanmada ülke ayaklanırda ak parti yıkılır umuduyla yeni bir toplanma. sabah akşam toplansanız yine bu ülkenin yüzde ellilik kısmının sikinde olmayacaksınız. sizi gidi yılbaşında çam ağacı alan ağaç katilleri sizi.
kuguluda polis biber gazi sikiyor ortalik karisti.
an itibariyle kalabalığın arasından hızlıca bir araç geçip insanları yaralamıştır. kalabalığı yararak onlarca insanı ezmiştir çok süratli geçmiştir.

61 ae ... - siyah eski kasa megan ya da laguna. muhtelemen laguna. araç bilgilerine dahil bunlar var.