bugün

annesi ve babası aşırı dinci olan kızdır.
bir olaydan 100 yıl kendine malzeme çıkaran durup dönüp 3 kelimeyi evire çevire başlık açanlara malzeme olan kızdır.
orospu çocuklarına dert olmuş kızdır, en azından bebeğin annesi belli babası belli, bazı kansızlar gibi orospu çocuğu değil.
başörtüsünün altına sığınıp orospuluk yapan, namuslu geçinen, tarikat şeyhlerinin tecavüzüne uğramış, zikir yapmaya giderken zikilen kızdan daha namuslu olan kızdır.
hayal ürünüdür.

(bkz: gerizekalılar) varlığına inanabilir. varlığına inananlarla, necati şaşmaz'ı gerçekte polat alemdar sananlar aynı kişilerdir.
Hunharca sevistikten sonra hamile kalmasi dikkat cekicidir.
polisin tecavüzüne uğramıştır.
buna inananlar ya da bunu dert edenler ve bunun provakosyonunu yapanlar, 40 yaşındayken 8 yaşında bir kızla evlenen ve o kızın gerdek gecesinde ölümüne sebep olan adamla aynı beyine sahiptirler.
saatlik imam nikahı yapıp, resmi nikah olmadan kendilerini veren başörtülü kızlardan daha namuslu kızdır.
(bkz: muta nikahı)
Yalandir gercekse kanitlanmasi gereken bir konudur . Boyle konular hafife alinmaz . Toplumun ne durumda oldugunu gormemiz gerekir .
yeterince direnememiş laik kızdır.
yeterince direnemediği anlaşılmış kızdır. Kız da değildir bu arada.
Gezicilerin sadece dükkanları otobüsleri falan sikip atmadıklarına kanıttır aynı zamanda
Çocuğun adını eylem koyacak kızdır.
çocuğu 5-6 erkekten olan kızdır.
bol hareket ettiğinde rahat doğum yapacak olan hatun kişidir....
ayrıca biber gazına bağışıklık kazanan nesli yetiştiren annedir...
Aslında yakışıklı bir ak partili gencin neslini devam ettirecektir. Bunu birgün anlayacaktır.
doğuracağı velleti tomadan peydalamış kızdır.
Şimdi tam laik olmuş kızdır .
Cemaat evinde hamile kalan ablalarla karıştırılmıştır.
kimden hamile kaldığı kimseyi ilgilendirmeyen kızdır.
bacak aramın derdi seni mi gerdi şeklinde cevap vermesi muhtemel kızdır. sen önce, kur'an kurslarında, cemaat evlerinde küçük kız ve erkek çocuklarına tecavüz eden hocaları açıkla, ondan sonra eleştiri sırası laikçi kıza gelsin. şeriat sistemindeki, torunu yaşındaki küçücük kız çocuklarıyla gerdeğe giren şerefsizleri önce eleştir ki, samimiyetine inanılsın. iki yüzlü olma.
(bkz: internet fitnecileri)

işte yine insanları tahrik etmek için açılmış bir başka başlık. Altına bir grup bunlar ahlaksız , bunlar zina ediyor diye doluşmuş. Bir başka grupta yok öyle birşey , yalanlarla bizi sindiremeyeceksiniz falan yazmış.

Halbuki şunu farketsek bunların hiçbiri olmayacak. Bu ve buna benzer ifadeleri kullananların tek amacı bizleri daha da nefrete sürüklemek daha da ayrıştırmak. Bizi birbirimize vurdurmak.

Anında edit: bakın ne demek istediğim anlaşılamıyor herhalde. Böyle birşey oldu ama ya da böyle birşey asla olmadı demenize gerek yok. Ben hiç bahsettim mi bu olmuş ya da olmamış diye. Ben tahrike bakın diyorum ya. ifadeye baksana. ilk Entry de diyor ki bir şakirdin tecavüzüne uğramış kızdır. Bu provokasyonun altına millet başlamış birbirine saymaya ama bir başka problemde aslında moderasyonun hala o ilk Entry yi giren selia isimli yazarı silmemesi.
' eee n' olmuş? ' diye düşündürür. 8 yaşındaki gelinin düğün gecesinde ölmesi gibi insanlık dışı bir olay değil neticede.
bir bakıyorsun birisi bir gün laik ağzıyla muhafazakarları savunur diğer gün muhafazakar ağzıyla laikleri savunur işte asıl parazitler bunlar yani kişiliği ve karakteri oturmamış oluşmamış tiplerdir .

neyi neden savunduklarını bile bilmezler tek amaç vardır o da paradır bunlar için parasını ver al maşa olarak parazit olarak kullan paraya satmayacaklar hiç bir şeyleri yoktur . ölmeyeceğinden emin olsa kalbini bile satar yani ruhu zaten satılmıştır .

farkında olmadan düşmanının ekmeğine havyar bike sürer bu tipler zibil gibide çoktur bunlar .

dış güçlerin maşası olmuşlardır farkında değillerdir bunlara verirler üç beş kuruş alırlar aklını salarlar düşmanlarının üstüne bunlar kendi davaları edinirler rüzgar nereye doğru eserse artık .

tartmaz yani bunlar mı haklı şunlar mı haklı bunlar mı iyi yoksa şunlar mı kötü diye hasletleri hiç olmamıştır tek haslet paradır .

sözlükde bolca var bunlardan neden ? sözlükde atış serbest ya ondan istedikleri kadar atar tutarlar ama sokakta duvar diplerinden yürürler usulca sinsice neden ? yürek yoktur . yürek gelişmemiştir .

yüreğe yatırım hiç yapmamıştır hep para hep paraya yatırmıştır neyi varsa para nereye sürüklerse o da o tarafa doğru sürüklenir .

türk düşmanları din düşmanları bu parazitleri çok sever ve etine sütüne kadar kullanırlar . ne söylemeleri ne yapmaları gerekiyorsa düşmanlar karar verir piyon bile değiller .

kısacası neden dünyada olduklarını bilmezler . bunu araştırmazlar bile varsa yoksa paradır araştırmaları hep para üzerinedir .

diyemezler yani ben şunu savunuyorum ölene kadarda bunu savunacam derse ertesi gün başka bir şeyi aksini savunamaz yalancı olduğu piyasaya çıkar kullanılmaz hale gelir para kazanamaz olay budur .

paranın kölesi olmuşlardır . benliklerini yitirmişlerdir . erkeğim diye dolaşırlar o bar senin bu cafe benim kültürlü ayaklarına hayat oymuş yani garibim benim ya.

hayatın bir amacı vardır insanın bir amacı var mutlu etmek ve mutlu olmaktır şunu bunu değil her insanı elinden geldiği kadar mutlu etmeye çalışmaktır hayat ki sende mutlu olasın .

hamile kıza gelince gözümle görmeden inanmam ancak şuda bir gerçek ki şaşırtıcı bir durum değildir yani onlardan daha beterlerini de bekliyorum . gezi parkında hamile kalmak onlar için eğlencedir trend

de olabilir modada olabilir bir isim takarlar yani bi kılıf uyudururlar siz kafanızı yormayın yani . kılıf uydurmakda üzerlerine yok bu çok net artık günümüzde .

hedef kitle gençler olduğu için gençlerde eğlence için herşeyi yapabilecek kadar kanları kaynadığı için akıl tam oturmadığı için toy ve acemi olduğu için diline şekeri sür peşinden gelsin olduğu için

kolay kandırılır kitledir . bizde genç olduğumuz için çok iyi biliriz yani gitsinlerde o gençlerin annelerini babalarını kandırsınlar da bi göreyim tabi o ana babalarda gençliklerinde kandırılmadılarsa !

bu ülkede herkes herşeyi gördü biliyor artık teknolojide baya ilerledi 12 eylül zamanlarındaki her parmağım salatalık diyene tuz alıp koşmuyorlar artık anlatabiliyormuyum .

tek tıkla aradığın butün bilgiler veriler dokumanlara ulaşabiliyorsun kim ne yalan söylemiş şak diye bulabiliyorsun . böyle olunca ne oluyor insan bilinç sahibi oluyor bilgi sahibi oluyor .

tabiki daha zor kandırılıyor inanmıyor her söylenene her manşete her kanala gazeteye eski zaman insanları öyleymiş ne yazık ki . haberi düşmandan alıyorlarmışda haberleri yokmuş yani .

dayadılar komedyenleri şişirdiler tv programlarını vakit katili programları insanlar insanları unuttular kendilerini yaşam gayelerini unuttular böyle oluncada kurtlara çakallara kendi elleriyle kendilerini

sundular ikram ettiler kurtlar çakalarda darbeydi ergenekondu bokdu püsürdü kaldırdılar parsayı 330 milyar doları iç ettiler sonrada kodunsa bul onları illaki bulunacaklar bundan benim şüphem yok .

her gelen ülkeye bir tokat bir tekme atmış çekmiş gitmiş yurt dışında sefa sürüyodur yatları katları vesair tabiki onların hesabını vermek çok uzun sürecek o yüzden içimiz rahatda niye böyle olsun yani ne gereği vardı yani .

akıllı olsaydıkda o parayı vatana millete faydalı işlerde kullansaydık fena mı olurdu yani fakiri fukara ana babalarımız daha iyi bir hayat yaşasaydılar olmazmıydı yani o kadar insan katledildi faili mechuller

yaralananlar sakat kalanlar mağdur kalanlar olmasaydıda 30 40 sene önde olsaydık olmazmıydı yani ? valla çok süper olurdu .

ben biz bunları hak etmişiz diyorum ki başımıza geldi diyorum bundan sonrasına bakıp her söze inanmamak gerektiğine inanıyorum her okuduğumuza araştırmasını sağlamasını düşcesini yapmadan inanmak zaten akıllı bir insanın yapacağı bir iş değildir .

şimdi ki iktidar ülkeyi beklediğimden çok kısa bir sürede topralamaya başladı çok hızlı maşaallah tabiki sevmeyenleri var ancak her zaman vardı onlar kaybedenin kazananı sevdiği nerde görülümüş

kolay kolay görülecek bir şey değildir böyle erdemler heleki böyle bir zamanda . en basitinden madem seçimleri her kaybeden meydanlara koşacak ülkeyi karıştıracak ne yapayım ben

atatürkün getirdiği seçme ve seçilme hakkını alsın nerden özendiyse oraya götürsün .

ben baş örtü takamayacaksam ne yapayım din ve inanç özgürlüğünü alsın geri götürsün başlarına çalsın yani .

bide bunları yapanlar atatürkçü geçinen atatürkü arkalarında sanan düşüncesiz basiretsiz insanlar yani . demezler yani ulan biz bu camiyi kapatıyoruz ama atatürk kafir değildiki hiç cami kapatmadı ki .

bunu düşünmekten acizler yani . güya atatürk kafirmişcesine yani ezandan rahatsız olurlar kapalı kızlarımızı okullardan kovmaya çabalarlar falan filan yani .

ne dedi gazi mustafa ?

türk milleti çalışkandır türk milleti zekidir bakın türkler hala aslanlar gibiler dim dik ayaktalar bunu görecekler evel allah çok yakında .

zaten adil yollarla seçimleri kaybeden iktidar olma yolunu hep kötü işler eşliğinde ararlar . yani asla demezler bizde iktidardan çok memnunuz o zaman biz evimize gidelim yok öyle bir dünya yani .

halbuki iktidarı seçen milletin bizzat kendisi sen o milleti ezipde seçtiği partiye dil uzatır yan gözle bakarsan ve üstelik bunuda ortalığı karıştırarak polis taşlayarak cam çerçeve indirerek yaparsan

iktidar seçmenlerini yani iktidar olmak için oylarına su gibi yemek gibi oksijen gibi muhtaç olduğun milleti karşına almış olursun sana değil oy selam bile vermiceklerdir .

ee yaptıkların ortada çünkü türlü türlü pis işler yani .halbuki muhalefet daha yaratıcı daha faydalı fikirlerle ancak iktidar olabilir oy toplayabilir .

şiddet de eskisi gibi kaos ortamı oluşturmaz artık şiddet eşit oranda şiddeti gerektiriyor artık kaosu değil . millet artık kaosun itin köpeğin aç karnını doyurmaya çalışanların işine yaradığını anladı gördü .

tokat atana tokat atacaklar yani artık tekme atana tekme kurşun atana kurşun . kısasa kısas bencede çok adil . gönül isterki kimse kimseye çiçekden başka bir şey atmasın ama ne yazık ki

öyle bir dünyada doğmadık yaratılmadık insanlar bozmuşlar bu dünyayı maddi gücü olan kötüler kendilerine çevirmişler dünyayı yani sen ne yaparsan yap onlar para kazanıyor sistemi .

dost var düşman zaten var yani . bunu bilmek bile yeterlidir sık sık hatırlamak gerekir fakat çünkü unutturacak o kadar çok silahları varki akıl almıyor yani .

televizyonuydu gazetesiydi internetiydi aklı beyni bunlarla meşgul olan birisi ailesini bile unutur yabancılaşır vatanına milletine yabancılaşır en kötüsü alın işte gezi parkı yabancılaştırılmış insanlarla

doluydu unutmayız ki bunları . odtü olaylarını tetikleyenler yabancı ve yabancılaştırılım ve yabancılara özenenlerdir fazlası asla olamazlar yani heleki bu ülkede uzuuuun bir süre !

%90 dan fazlsı müslüman olan bir ülkede müslümana yanlış yapmak her halde mümkün değildir ancak akılsızlara yaptırabilirsiniz kağıt para ile mesela ! şuraya git şunu yap ve gel demek yeterli olur .

müslümanların sabırlı olduklarını bilirler işte sabır onların geri kalan süreleri oluyor o sabır tükendimi salatantları tükendi demektir . önce sabır yani sonrası zaten kolay sabır daha zordur .

bunca insan haksızlığa uğrarken katledilirken sabretmek her babayiğidin harcı değildir yani . sabrettiğimiz kadarda giderimiz vardır hee ona göre dönüşü olmaz yani türkler böyledir .

fatih sultan mehmetin istanbulu feth ettiğinde yaşı sadece ve sadece 21 idi . gezi parkındaki gençler gibi değil tabi . gazi mahallesindeki bölücülerden hiç bir farkları yok bunların hepsi aynı aklın

hizmetcisidirler fakat farkında değiller çünkü akılları o kadar çok çer ve çöp ile doluki ayırt edemez olurlar buda aklı kullanmakta tembelliği tetikler ve düşnünmek yerine ezbere baş vurur artık yaşantısıda

ezberine ekleyise kim bilir fakat hayırlı şeyler eklemediğide ortada yeteri kadar .

işte bunların gerçekleştiği bir dünyadayız ve kötüler var bu dünyada daha ne desem bilemiyorum . her gödüğümüz sakallıyı dedemiz sanamayız yani .

her habere inanamayız yani mutlaka emin olmak için araştırma yapmak lazımdır . araştırmayıda düşman kaynaklarından yaptığımızı düşünürsek durum ne kadar vahim olduğu ortaya serilecektir zaten .

türkün türkden başka dostu olamaz böyle kötülerin hakim olduğu bir dünyada ancak herkesin devri kapanacaktır iyi ve kötü sırayla hakim olur dünyaya ama kimseye kalmayacaktır bu dünya .

çok sevdiğim bir atasözüdür derviş dervişin arkasına sırayla geçermiş yani herşey sırayla parayala topla tüfekle değil savaşla değil .

son belli kaderde ne yazarsa o oluyor bizim bir fonksiyonumuz asla olamaz zaten kaderi . yani bir insan bugün akşama doğru 17:32:12 de ölecekse onu şimdiden ölü bilebiliriz .

bundan kaçış yok ölüm kapıda değil ensemizde nasıl ? kalp krizidir beyin kanamasıdır kazasıdır cinayetidir sebeb olacak çok şey var ölüme orda sıkıntı hiç yok hemde .

sıkıntı niye geldim niye gidiyorumun cevabını bulup bulamakta saklı . amac gaye maksat neydi yani doğduk ölüyoruz sistematik bir şekilde önemli olan bunun sebebi nedir bunu biliyormuyuz ?

herkes birşeyler uydurur bunun için 7 milyar tane fikir var yaklaşık olarak bu dünyada tabiki hepsinin fikirii bulduğu yada bulamadığı yada hala aradığı kendisinedir .

asıl gaye şunun bunun fikrinin ne olduğu değil gerçeği bulmaktır yoksa bir insan gibi düşünen bir canlının neden var edildiğini bulmaktır . neden yani sebeb ne ?

sebesiz hiç birşey yok ki varsa bende bilim yani . örnek verim benim cebimde hiç sebeb yokken bir elmas yada bir yakut oluşmadı sizin oluştumu yoksa ?

demek ki bir sebeb lazım o elmasın yakutun o cebe girmesi için hediye olur vesair bu sebebtir işte . yada uçurumun kenarında bi dala tutunmuş çaresiz aşağı düşmek üzere olan bir insan düşün

onu oradan kurtaracak olan tek şey küçücük bir sebetir bu bir helikopter olabilir yada başka bir insanın oradan geçerken onu fark etmesi vesair bunlar sebebtir .

sebeb olmadan da bir kainat kendini var edemez oluşturamaz bir insan kendini var edemez öyle olsaydı herkes yakışıklı olmak isterdi herkes güzel olmak isterdi heralde ama işte bu bizi yoktan var

edenin insiyatifine kalmış bir konudur . tasarlayanda o güçtür dizayn edende o güçtür yaratanda o güçtür iradedir . konu baya bi uzadı ama ne demek istediğimin anlaşıldığına inanıyorum .

sevgiler saygılar .