bugün

anası sikilse gezi direnişçilerinden bilecek orospu çocuklarının palavrası.
baskıya girmeden önce party'nin hard olduğuna delalet haber.

la yalnız ne güldüm he.
(bkz: bonzai yasaklansın)
doğru haberdir vesselam, sıçarken 8 9 kere sifona basıyorum ben mesela, duşta 1 saat civarı kalıyorum, ne bileyim bulaşıkları elde yıkıyorum.
Ortada su kalmadigı için yalan haberdir.

Su neydi la 2 hidrojen 1 oksijen olan mi ?
Ulan komedi filmi gibi ülke yemin ediyorum.

önümüzdeki aylarda yaşanacak olan su kesintileri öncesi geri zekalı kitlenin gazını almaya yönelik bir haber.
Gezicilerin üzerlerinde bu kadar etki bıraktığını bilmiyordum. Güldüren haber.
He hortumla çekecekler istanbul'un tüm suyunu bakınız şu şekilde:
http://gcube.milliyet.com...olaylar-garip-1405272.jpg
yalan olmayandır.
malum bu şerefsiz sürüsü iktidar için ülkeyi yakmayı denedi,
istanbulu , halkın suyunu bitirmek umurlarında olmaz.
kendileri zengindir, beyaztürkler susuz kalmaz.
http://www.haber7.com/gun...lerin-hain-istanbul-plani

eleman tweet atmış, fazla söze gerek yok.

sonucunda gezici olmak demek orospu evladı olmak demektir, terörist olmak demektir, vatanını mezhep sevdasına satmak demektir.
her şey beklenir.
Çocuğa anlatsan inanmaz yemin ederim.
über fantastik haberdir. gazetecilik mesleğinin dönüm noktasıdır. bu arada:

geziciler kadar kafanıza at düşsün.
Sikik bir hesaptan yazılan sözle savunulmaya çalışılan haber.

iyi amk o zaman ben de hemen bir akp görünümlü hesap açıp birkaç laf zırvalıyayım ve haber olsun.

lan bu rezillikleri savunma adına yaptığınız maymunluklara değiyor mu gerçekten? Hiç mi kişiliğinize , gururunuza dokunmuyor?
sözlükteki dezenformasyon ekibini harekete geçiren konu.
ayrıca doğru olandır. zira mevzu twitterda başladıktan sonra haber sitelerine düşmüştür. bizim çok bilen araştırma cahili yazarlarımız da yalanlamış ve küfürler etmiştir.
mevzu doğru olduğu için de yeni yavşak pardon şafak gazetesi de sizin amınıza koysa haktır.
edit: ayrıca bu Haber yeni yavşak pardon şafak'tan önce de bir çok haber sitesine düşmüştür. sizin kalitenizi siksinler, götünüzü sikseler haberiniz olmayacak, osurdum diyeceksiniz.
akgençliği gene makaraya sarmışlar, bunlarda hemen aglıyor aq! şaka yapıyorlar lan!
allah bu akplilere akıl ve ruh sağlığı versin bir an evvel.
yeter artık şu akplilerle dalga geçmeyin, iyice makara konusu oldu adamlar bizim yüzümüzden.

ama asıl çılgın planımızı henüz öğrenememişler, "ağaçları kesip oksijeni bitirme projesi".
pardon ya o proje akp'ye aitti değil mi.

dikkat tanım var burada : artık ezikliğin, rezil olmanın tavan yaptığı akpli iddiası.
makarana dağıtılıp makaraya alınan akgençliğin beynini yıkama yöntemlerinden en yenisi.. şuna "suyun idaresini yapamıyoruz bari suçu başkasına atalım" demiyorsunuz da yok gezici, suyu bitirecek vs vs ıvır zıvır.. ulen, ciğerciden de olsa biraz beyin alın, orada koyun beyni satılıyor ne de olsa, uyum konusunda da sıkıntı yaşamazsınız.. düşünme yetiniz kalmamış hülog kafalı gödgılları..
direnişçileri kendileri gibi geri zekalı bir bencil olduğunu sananların inandığı bir trollemedir.

https://twitter.com/lucky...89417206111817728/photo/1
Nasıl bitireceğimiz merak konusudur, su mu hortumlayacağız amk, bitene kadar musluklarımı açacağız? Ay sonu gelen faturanın göte girmesi sonucuna kim katlanır. insan biraz mantık arar bu işte yazık günah anasını satayım, aynı havayı soluyorum ya bunlarla kendimden utanıyorum.
istanbulun suyunu bitirme planı deşifre olmuştur.

hemen b planı devreye sokularak herkes sıklıkla ve çok daha fazla nefes alarak istanbulun havasını bitirmelidir.
Afrika'dan da 2 tane fil sipariş ettim haftaya gelir Alibeyköy barajına salıcam kerataları. (bkz: bunu da haber yapın)
gezi zekalıların kendi zekalarına gülmelerine vesile olmuştur.
harbiden beyinsizlikleri baya bir komik.
hepimiz gülüyoruz katıla katıla.