bugün

kesinlikle ve kesinlikle vodafone' un "uzuuunn" muhabbet edeceksiniz mesajı verdiği reklam.
(bkz: ya le le yaa le le)
anlamsız bir şekilde dilime pelesenk olan geyik reklam repliği...
(bkz: geyikler yola cikti)
(bkz: geyik muhabbeti)
(bkz: hoş gelsin)
vodafone'un abonelerini boynuzlayacağı izlenimi veren reklam sloganı. en azından ben öyle hissettim.
(bkz: geyik candır)
önce kadinlar ve cocukların tahliye sandallarına yerleştirilmesi gerektiğini fertigleyen nida.
(bkz: kedidir kedi)
Başladığı ilk gün mesajının geldiği ve hemen geyik yazarak cevap verdiğim saçma kampanyadır .
sonrasında ne mi oldu . yarım saat vodafonelularla bedava konuşma süresi kazandım .ama 45 dakika içinde kullanmak şartıyla * hee bir de 2 kontörüm gitti.
Vodafone'un cep telefonuna gönderdiği mesaja en geç bir saat içinde cevap verirsen, 30 bedava geyik dakikası kazanacaksın. Kazandığın dakikaları harcamak için 30 dakikan olacak. Dakikalarını kullandıktan sonra da telefonunu açık tutmaya devam et çünkü her an yeni sürprizler gelebilir.
Ayrıca mesaja belirlenen süre içerisinde cevap veremezsen, moralini bozma, sana gelecek diğer mesajları bekle.
iyisi mi telefonun her an açık olsun Vodafonelu... Bir mesaj alacaksın, geyiğe doyacaksın.
Kampanyamız 30 Mart-30 Nisan arasında tüm aktif faturalı ve ön ödemeli hat abonelerimiz için geçerlidir. Vodafone kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyanın süresini uzatma hakkını saklı tutar. Hediye dakikalar sadece yurtiçindeki diğer Vodafone abonelerini ararken kullanılabilir. Abone kazandığı dakikaları kendine iletilen mesajda belirtilen süre içinde kullanmak zorundadır. Kullanılmayan dakikalar iptal edilecektir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS, bulunulan tarifedeki 1 SMS bedeli ile ücretlendirilir.

kaynak: http://www.vodafone.com.tr
yanılmıyorsam bu kampanya sürecinde kesinlikle telefonunuz kapanmayacakmış, yoksa kampanyaya katılamıyormuşsunuz. şarjınız dahi bitmeyecekmiş. inanmak istemiyorum, kampanyanın ilk günü telefonumu yere düşürüp sapıttığı için restart yapmıştım.